Gamepad ile nasıl oyun oynamaya alışılır?

GGHOST

Hectopat
Abiler sa.

Bir arkadastan kol aldim. AC Odyssey ve PES oynadim. PES'te yine bir nebze oynayabildim. Ama AC de cok zorlaniyordum. Hem karekteri cevirme, hem kamerayi cevirme, hem nisan alma.

Karekteri cevirince kamerayi da onunla cevirme yapilabilir mi? Ya da oynaya oynaya acilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynaya oynaya alışılır. Fakat bazı oyunların kol desteği olsa da bence kolda oynanamayan oyunlar da var. (Daha doğrusu zor) Örneğin Rocket League. Ama AC için oynaya oynaya alışırsınız.

Ooo pes FIFA fare ile oynanmaz.

Konsolla oynuyorum zaten hocam.

Gamepad ne dandik ise işkence olur resmi var mı? Onun dışında gamepade uygun oyunlar oynamanızı tavsiye ederim, mgs5, RDR2, GoW, DS, Elden Ring, AC, GTA 5 gibi.

Gamepad Logitech marka kablolu. F310 degil.

Gamepad ne dandik ise işkence olur resmi var mı? Onun dışında gamepade uygun oyunlar oynamanızı tavsiye ederim, mgs5, RDR2, GoW, DS, Elden Ring, AC, GTA 5 gibi.

Hocam AC de hem karekteri cevirme hem kamera cevirme zor yapiyorum. Karekteri cevirincede otomatik olarak donmesi icin bir ayar var mı?

Hocam AC de hem karekteri cevirme hem kamera cevirme zor yapiyorum. Karekteri cevirincede otomatik olarak donmesi icin bir ayar var mı?

Eğer ayarlarda hassasiyet çok düşük değilse ya da gamepad çok kötü değilse böyle bir konuda zorlanmamanız lazımdı. Öyle bir ayar olduğunu sanmıyorum aynı anda ikisini döndürmek zor değil biraz alışmayı deneyin.

Eğer ayarlarda hassasiyet çok düşük değilse ya da gamepad çok kötü değilse böyle bir konuda zorlanmamanız lazımdı. Öyle bir ayar olduğunu sanmıyorum aynı anda ikisini döndürmek zor değil biraz alışmayı deneyin.

Yani zorlanmaktan kastim ikisini kontrol etmek zor demistim. Dediginiz gibi oynarsam alisirim diye dusunuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı