Gamepad ile oyun oynamaya değer mi?

Değer abi. Ben Gamepad ile kontrol aşırı sinir bozucu olmadıkça her zaman Gamepad kullanıyorum. Hikayeli oyunlarda Gamepad kullanmayınca garip geliyor artık.

Gamepad ile oynamak kesinlikle değer. FPS oyunlarını oynamak size kesinlikle eğrelti gelecektir.
2D platform oyunlarını gamepad ile oynamak ayrı keyif veriyor.(klavye ile oynanmıyor bile.)
TPS aksiyon oyunları da gayet oynanır.
Tabi gamepad'in bana göre en büyük olayı arkana yaslanıp oynamak.

FIFA, NBA tarzı oyunlar çok zevkli oluyor. Araba simulasyonu olan oyunları da deneyebilirsin. Bir de Party Panic tarzı arkadaşlarla oynanan oyunlar var. Hikayeli oyunlar da oynayabilirsin süper olur.

Fps, Tps, strateji tarzı oyunlarda klavye fare olmazsa olmaz fakat platform oyunları, spor, indieler, "yakın dövüş tarzı" oyunlarda çok rahat oluyor. Biraz oynadığınız oyunlara bağlı aslında.

Her türlü oyun oynayabilirsin neredeyse. Yerinde olsam Amazon Prime alır eğer yaşın büyükse atari salonlarındaki oyunları indirip oynardım.

Witcher 3, Assassin's Creed Odyssey ve Origins gibi oyunları oynamak çok zevkli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…