Gamepad joystick sorunu

Enes'S

Centipat
Selamlar benim sorum şu birçok oyunda aynı sorun var örneğin human fall flat veya CS:GO'da sağ joystick yukarı veya aşağı algılamıyor. joystickte sıkıntı yok ama dönme oluyor ama yukarı aşağı bakamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar benim sorum şu birçok oyunda aynı sorun var örneğin human fall flat veya CS:GO'da sağ joystick yukarı veya aşağı algılamıyor. joystickte sıkıntı yok ama dönme oluyor ama yukarı aşağı bakamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
çözdün mü acaba

PES oynarken bende de sağ analog şut, pas vb. oluyor. Bunu çözmek için kumandamda bulunan analog tuşuna basıyorum sıkıntı ortadan kalkıyor. Sizin kumandanızda da analog tuşu varsa, açıp o şekilde deneyebilirsiniz.

PES oynarken bende de sağ analog şut, pas vb. oluyor. Bunu çözmek için kumandamda bulunan analog tuşuna basıyorum sıkıntı ortadan kalkıyor. Sizin kumandanızda da analog tuşu varsa, açıp o şekilde deneyebilirsiniz.
ben sadece pes oynamıyorumki zaten analog tuşunu açıyorum ama yukarı aşağı olmuyor

steama gir isminin sağında geniş ekran var o ra gir sağ yukardan ayarlara gel ordan kontürolcu ayarlarına gir ordan tespit edilen oyun kumandalarından düzeni tanımlaya tıkla aşağıya in orada axix 4 var işte ona tıklayıp sağ analogu yukarı ittir stemden çıkış yap tekrar gir oyunua dene ben öyle çözdüm

Steama gir isminin sağında geniş ekran var o ra gir sağ yukarıdan ayarlara gel oradan kontürolcu ayarlarına gir oradan tespit edilen oyun kumandalarından düzeni tanımlaya tıkla aşağıya in orada axix 4 var işte ona tıklayıp sağ analogu yukarı ittir stemden çıkış yap tekrar gir oyunua dene ben öyle çözdüm.

Sağ ol zaten çözmüştüm.

Geri
Yukarı