Gamepad seçimi

191030

Kilopat
Merhaba,
Klavye ve mouse ile oyun oynamak artık yorucu gelmeye başladığı için gamepad almayı düşünüyorum ama henüz bir karar veremedim. Daha önce gamepad 1-2 kere kullanmışımdır o da PlayStation oynarken yani gamepad kullanmayı da pek bilmiyorum.
Gamepad ile oyun oynamayı sevecek miyim onu da bilmiyorum. Denemelik sgr218 almak mı mantıklı yoksa doğrudan F710 veya Monster Pusat gamepad mı mantıklı?
Sgr218 veya diğer gamepadları kullanan arkadaşlar herhangi bir sorun yaşıyor mu?

FIFA, Forza Horizon, Assassin's Creed tarzı oyunları oynamayı düşünüyorum.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Pusat aktif olarak kullanmaktayım ve tavsiye edebilirim. Özellikle uzun şarj süresi ve sağlamlık istiyorsan yarı yolda bırakmaz. Çok kez düşürdüm yere tık yok. Bazen de 1 hafta boyunca şarja takmadan saatlerce oynadığım oluyor bitiremedim daha şarjını.

Monster Pusat aktif olarak kullanmaktayım ve tavsiye edebilirim. Özellikle uzun şarj süresi ve sağlamlık istiyorsan yarı yolda bırakmaz. Çok kez düşürdüm yere tık yok. Bazen de 1 hafta boyunca şarja takmadan saatlerce oynadığım oluyor bitiremedim daha şarjını.

Peki ölü nokta gibi sorunlar oluyor mu veya herhangi bir oyunda herhangi bir sorunla karşılaştınız mı hiç?

Dostum pusat pro bence olması gereken fiyattan pahalıya satılıyor ve çinde aynısı daha ucuza mevcut ama benim önerim yurt dışı alışverişine soğuk bakmıyorsan gamesir t4 pro veya g4 pro alman yönünde. t4 pro'nun da incelemesi aşağıdaki konuda mevcut. g4 pro da yakında başka bir konuda ayrıca inceleyeceğim.

Hocam bana da önermiştiniz, aldıydım kolu. Sol analog ile sağ analoğun hassasiyetleri aynı değildi. Sol analog, sağa göre kötüydü. Başkalarında böyle bir sorun var mıdır bilmiyorum ama beğenmeyip iade ettim. Ayrıca RB ve LB tuşları da kötü. Tıklarken sanki mekanik klavyeye basıyormuş gibi ses geliyor.

Hocam bana da önermiştiniz, aldıydım kolu. Sol analog ile sağ analoğun hassasiyetleri aynı değildi. Sol analog, sağa göre kötüydü. Başkalarında böyle bir sorun var mıdır bilmiyorum ama beğenmeyip iade ettim. Ayrıca RB ve LB tuşları da kötü. Tıklarken sanki mekanik klavyeye basıyormuş gibi ses geliyor.
Değişim isteseydin keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı