Gamepad Tuş Ayarları Nasıl Yapılır?

UbErdoğan

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Bir Gamepad'im var ama tuşlar sorunlu. Tuş ayarlarını nasıl yaparım? Sanırım tuşlar Xbox tuşları olarak ayarlı X yerine o basmam gerekiyor. Bazı tuşlar ise çalışmıyor eskiden oynadığım için nostalji yapmak isteyip ben 10: Protector of Earth indirdim ppsspp üzerinden klavyede olan bazı tuşların karşılığı Gamepad'de hiç yok Gamepad'imin tuşlarını nasıl PS2 tuşları ya da farklı bir PS tuşu gibi ayarlarım? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, bu emülatörü oyunun bulunduğu klasöre atıp çalıştırın. Daha sonra ayarlama yapın.

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Bir Gamepad'im var ama tuşlar sorunlu. Tuş ayarlarını nasıl yaparım? Sanırım tuşlar Xbox tuşları olarak ayarlı X yerine o basmam gerekiyor. Bazı tuşlar ise çalışmıyor eskiden oynadığım için nostalji yapmak isteyip ben 10: Protector of Earth indirdim PPSSPP üzerinden klavyede olan bazı tuşların karşılığı Gamepad'de hiç yok Gamepad'imin tuşlarını nasıl PS2 tuşları ya da farklı bir PS tuşu gibi ayarlarım? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Sorununuz düzeldi mi? İki gün önce ben de gamepad aldım aynı sorunlardan muzdaribim.

Hocam, bu emülatörü oyunun bulunduğu klasöre atıp çalıştırın. Daha sonra ayarlama yapın.

Yaptım ama hiçbir şey değişmedi aynen devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı