Gamepower 144 hız monitör nasıldır?

Reisler önerileriniz için teşekkürler hepsini dikkate alarak yeni bir monitör arama işine girdin ve ASUS'un hem IPS gende uygun fiyatlı olan bu monitörünü almaya karar verdim.
6F9E67FE-1645-46FF-889B-3B6D8778D502.png

Hocam o markanın zorunda kalınmadıkça ürünü alınmamalı bence. MSI Optix G24C4 veya 4ms razıysan Samsung LC24RG50FQMXUF alınabilir.
Zaten piyasada 1ms diye satılan çoğu IPS ve VA panel monitörler gerçek 1ms değil. Gerçek 1ms olanlarda stock olarak 4ms de çalışıyor ayarlardan 1ms yaptığında ise görüntüden ödün vermek zorunda kalıyorsun.

va paneller kavislidir düzü yok dediler ortalığı ayağa kaldırdılar ve gittiler attığı yorumu silmiş arkadaş görüyorsa araştırdım ve 2 model buldum
biri
James Donkey JD27FG1MS144 Monitör Resimleri

James Donkey JD27FG1MS144 Monitör

Gamepower GPF27RGB144 Monitör Resimleri

Gamepower GPF27RGB144 Monitör
Zaten piyasada 1ms diye satılan çoğu IPS ve VA panel monitörler gerçek 1ms değil. Gerçek 1ms olanlarda stock olarak 4ms de çalışıyor ayarlardan 1ms yaptığında ise görüntüden ödün vermek zorunda kalıyorsun.
okadar haklısın ki 1080p 165hz 1ms monitör aldım viewsonic marka 3 ay filan kullandım ya freesync açmam lazım yada 1ms modunu 2sini bir kullanamıyorsun ben dedim filmde nekadar etkili 1ms moduna aldım film 2 saat filandı film bitmeden ekran karardı dahada açılmadı marka kötülemek için yazmıyorum kesinlikle ürünü garantiye gönderdim değişim dediler 10 iş günü oldu olmadı aynısının ellerinde olmadığını söylediler bana 2k 144 hz 1ms teklif ettiler 2 k yı duyunca kabul ettim 1900 tl ye aldığım monitör garantiye gitti 3500tl lik monitör geldi çok sevindim sistem 2k açacak düzeydeydi 2k monitör alacak param yoktu şans işte diyelim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı