Gamepower Air Turbine fan kiti nasıl?

Gryffin

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Forumda yeniyim. Öncelikle bütçem 300 TL en fazla bunu belirteyim. Kasam için az biraz hava akışı olması için ve özellikle kasamın içinin güzel görünmesi için bu fan kitini almayı düşünüyorum aramızda kullanan arkadaşlar varsa memnun olup olmadığını belirtirse sevinirim ayrıca bu fan kitinin kronik bir sorunu falan var mı kit bu;
Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
Ayrıca kullanan arkadaşlar varsa fotoğraf veya video atabilirse sevinirim çünkü hiç inceleme videosu yok sosyal platformlarda.

Şu set daha iyi olur.

Bu kitede bir göz atacağım öneri için teşekkürler.

Öneri için teşekkürler :)

Gamepower, Dark'ın fanlarından çok daha iyi. Ancak fiyatından dolayı DarkFlash CF8 Pro öneririm. Ayrıca Gamepower bazen 200TL'ye düşüyor Gaming Gecesinde.

Gameoower, Dark'ın fanlarından çok daha iyi. Ancak fiyatından dolayı darkflash CF8 Pro öneririm. Ayrıca Gamepower bazen 200TL'ye düşüyor Gaming gecesinde.

Evet takip ediyorum bende Gamepower'in bu etiketlediğim fanların Gamepower warCry kasasının içindeki fanlardan ise görünüşleri mükemmel duruyor.
@Hamza_enes daha önce konu açıp almışsın sanırım memnunmusun fanlardan ayrıca bana video veya fotoğraf atabilirsen sevinirim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı