Gamepower alınır mı?

Bu markanın çok iyi olduğunu söyledi bir arkadaşım sizce alınır mı? İlk defa duyduğum için soruyorum. Klavye alacağım bu arada.

Hocam genel olarak ürünleri sorunlu farelerin sensörleri çok kötü klavylerde algılamama sorunları oluyor her ürününü kullandım fakat sadece kulaklığında bir sorun görmedim oda 1 senede mikrofonla beraber gitmişti zaten Gamepower marka bakmayın yani.

Bu tarz markaların ürünlerindeki kullanıcı yorumlarına göre hareket etmeniz en doğrusu olur. Sonuçta bir ASUS değil. Ve çoğu ASUS vs. kaliteli marka kullanan kişiler de direkt olarak bu tarz markaları kötülemeye meyilli olur. Siz en iyisi kullanan kişilerin yorumlarına bakarak karar verin.

Hocam bu çok saçma tabii ki bir ASUS değil fakat genel olarak ucuz da değil ve çok kötü kullanan kişilerin yorumları da çok güzel kargolanarak hızlı geldi gibi yorumlar aldıktan 1 gün sonra atılan yorumlar gene kullanım olarak değil ki zaten öyleleri kullandıktan 1 2 ay sonra 1 puanlı yorum yapıyorlar yoruma göre bakacaksanız Turbox PCleri çok güzel güya Gamepower'ın çoğu ürünü sorunlu hepsini kullandım hatta şu an Gamepower model klavye ile yazıyorum genel olarak sorunlu bir marka.

Son düzenleme:
İlk defa duydum nasıl bir marka bu?
İyi bir markadır güvenebilirsiniz F/P ürünleri var.

@Direncaz neden beğenmedim atıyorsunuz mesajıma? Sen memnun olabilirsin ama sorunlu bir marka olduğunu ve kötü ürünleri olduğu gerçeğini asla değiştiremezsiniz. Tabii GamePower Calypso istisna bir ürün o iyi bir ürün ama 500 liradan fazlasını vermeyin o klavyeye.

İyi bir markadır güvenebilirsiniz F/P ürünleri var.

@Direncaz neden beğenmedim atıyorsunuz mesajıma? Sen memnun olabilirsin ama sorunlu bir marka olduğunu ve kötü ürünleri olduğu gerçeğini asla değiştiremezsiniz. Tabii Gamepower Calypso istisna bir ürün o iyi bir ürün.

Bakmayın hocam öyle kişilere birkaç ay sonra ne demek istediğinizi anlar o da.

Markaya göre ürün alma zihniyetinden çıkın artık. Gerekirse Asus olsun gerekirse Logitech olsun.
Her markanın kötü ürünleri var. Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markaların çok azınlıkta iyi ürünleri. Bu yüzden genel olarak aşağılanıyorlar. Sorun çıkmayınca iyi bir ürün aldığını zanneden vatandaşımız da 5 yıldızı basıyor geçiyor.

Bu tarz markaların ürünlerindeki kullanıcı yorumlarına göre hareket etmeniz en doğrusu olur. Sonuçta bir ASUS değil. Ve çoğu ASUS vs. kaliteli marka kullanan kişiler de direkt olarak bu tarz markaları kötülemeye meyilli olur. Siz en iyisi kullanan kişilerin yorumlarına bakarak karar verin.
Kullanıcı yorumlarına göre hareket etmek mantıklı desek de düzgün kullanıcı yorumu yok. Alanlar ilk günden yorum yapıyor veya ''Çocuğuma/arkadaşıma aldım çok beğendi!!'' vesaire oluyor. Asus ile alakalı yaptığınız marka giydirmesine de katılmıyorum. Nedenini de üstte yazdım zaten. High-end seviye bir ürün kullanıp da 700TL'lik bütçede onları övenler kâle bile alınmamalı orası ayrı. Teknik detaylardan anlayan bir kişiye sorup karar verilmesi en sağlıklısı.

Alınmaz, bir ürünü hariç: GamePower Calypso. GamePower Calypso tek düzgün klavyesi GamePower'ın ama ona 500 liradan fazlası verilmez.

Yani genel olarak, alınmaz. Kronik sorunu olan ürünleri çok fazla.

Bütçeniz nedir? Daha mantıklı öneriler yapalım.
Gamepower Saber kullanıyorum 3 senedir bir sorununu görmedim. Marka kaliteli mi diye sorarsanız diğer markalara kıyasla kalitesiz olduğunu kabul ederim. Logitech, Steelseries, Msı... gibi markalara kıyasla kötü fakat o markalara kıyasla daha da ucuz. Yani bu şu muhabbete dönüyo Kia rio mu daha kaliteli Volkswagen Golf mu? Tabiki Golf daha iyi fakat araçların fiyatları aynı klasmanda değil.
Kısacası fiyatını göz önünde bulundurduğunuzda F/P denilebilecek bir marka. Ben yeşil ışık yakarım bütçe yoksa.

Gamepower Saber kullanıyorum 3 senedir bir sorununu görmedim. Marka kaliteli mi diye sorarsanız diğer markalara kıyasla kalitesiz olduğunu kabul ederim. Logitech, Steelseries, Msı... gibi markalara kıyasla kötü fakat o markalara kıyasla daha da ucuz. Yani bu şu muhabbete dönüyo Kia rio mu daha kaliteli Volkswagen Golf mu? Tabiki Golf daha iyi fakat araçların fiyatları aynı klasmanda değil.
Kısacası fiyatını göz önünde bulundurduğunuzda F/P denilebilecek bir marka. Ben yeşil ışık yakarım bütçe yoksa.
En doğrusunu yazmışsın sağol

Şimdiye kadar Gamepower ürünleri kullandım. Gamepower Luna deneyimlemiştim ve güzeldi. Gamepower Ogre vardı ve red switchdi, tuşlarda basmamalar başladı bir süre sonra ve elden çıkarttık. Şimdi de Gamepower Saber RGB kullanıyorum memnunum, bir sorununu görmedim.

Şimdiye kadar Gamepower ürünleri kullandım. Gamepower Luna deneyimlemiştim ve güzeldi. Gamepower Ogre vardı ve red Switch'di, tuşlarda basmamalar başladı bir süre sonra ve elden çıkarttık. Şimdi de Gamepower Saber RGB kullanıyorum memnunum, bir sorununu görmedim.

Aynen öyle hocam zaten markanın ürünlerğinin çoğu sorunlu sorunu olmayanlar iyi diyor olanlar kötü.

Geri
Yukarı