Gamepower Bane vs Phoenix

Arkadaşlar sizlerin mesajlarını görmeden aldım dayanamadım. Gamepower phoneix aldım güzel pek bir sıkıntısı yok ancak tıklama tuşları biraz boşluklu yapıda olduğu için yüzük parmağı arasına giriyor. Sizce Bane modeliyle değiştirmeli miyim onda böyle bir sorun var mı?

Arkadaşlar site adı vermek serbest mi bilmiyorum ama bilinen bir siteden aldım ve iade ediyorum yarın. Bu farenin uzunluğu 132 mm ve ben biraz daha uzun ve eli kaplayan bir fare istiyorum. (Faydası olur mu bilemiyorum ama elimin uzunluğu 19-20 cm kadar.) Gamepower harici ne önerebilirsiniz?

Gamepower Bane modelini almanı tavsiye ederim oldukça kullanışlı bir ürün.
Elim orta sayılabilecek büyüklükte. Ele tam oturuyor mu? Şu an üstteki yorumlardan sonra steelseris rival 110 almayı düşünüyorum ama internette uzunluğu Gamepowerlerdan bile kısa gözüküyor ama ne kadar doğru tabii bilemedim.

Arkadaşlar tekrar rahatsız ediyorum. Bugün internet kafede Steelseries Rival 300 ve Razer Deathadder Elite denedim. Rival tam oturdu gibi ama bir tık büyük geldi. Razer ise tam elime göre ideal bir mouse büyüklük olarak sanki. Elimin uzunluğu 19 genişliği 10 cm. Bu bilgiler ışığında hala Rival 110'u önerir misiniz?

eger giris seviyeye butcen yetiyorsa Bloody den sasmamalisin. A90 modelini onerebilirim sana kendimde kullaniyorum suana kadar 1 tek sikayet duymadim etmedim yasamadim.

al işte adam 100 tl diyo ilk okul da mı okumadın matematik dde mi yok 100 150den büyük mü küçük mü
Bu bir ön yargı değil deneyimdir. Warlock alalı 2 ay oldu WASD tuşları sertleşti basamadım sonradan hiç basmadılar.
sen yanlış kullanmışsın bende de warlock var 1-2 yıldır kullanıyorum takır takır çalışıyo

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı