Gamepower Kizaru 7.1 Mikrofonu Çalışmıyor

BiEmBee

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Yaklaşık bir hafta önce Gamepower'in Kizaru kulaklığını Hepsiburada'dan söyledim. Kulaklık geldi.

İlk başta hiç sıkıntı yoktu, öyle test falan da yapmadım. Ertesi gün Valorant'a girdim ve takım arkadaşlarımın sesi gelmiyordu. Mikrofon testi yaptım ve testte sesimi duyamıyordum ancak oyun sesi vs. her şeyi duyabiliyorum. Sorun tek Valorant'ta değil Discord'da da aynı muhabbet. Bilgisayarın ses kaydedicisini açtım ve sesimi kaydetmeyi denedim ancak orada da kulaklık bağlı olmasına ve gelen sesleri duyabilmeme rağmen "mikrofon bağlayınız" diyordu.

Gamepower'in desteğine yazdım ancak hala dönüt alamadım. Bu sorunla karşılaşanlar var mı? Çözümü nedir? İade mi etmeliyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi Sosyaller.

Kulaklık driveri yüklü ve aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere kulaklık "Varsayılan Aygıt" olmasına rağmen ses kaydetmiyor. Özellikler'e bastığımda ise "Düzeyler" kısmı boş ve "Gelişmiş" diye bir sekme olması gerekirken o da yok.

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık alınmazdı zaten, fahiş fiyatıyla aldığınızı düşünürsek güzel kazıklanmışsınız. Sürücü ile vs. uğraşmayıp iadesini isteyin.
HyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe birine yönelin.
@pawEn

Kulaklık alınmazdı zaten, fahiş fiyatıyla aldığınızı düşünürsek güzel kazıklanmışsınız. Sürücü ile vs. uğraşmayıp iadesini isteyin.
HyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe birine yönelin.
@pawEn
Sıkıntısı nedendir bilmiyorum ama 14 günü falanda geçmiş nasıl iade edecek ki? THH'ye başvurması lazım o da 5-6 ay sürer. Ayrıca o HS75 Xbox modeli olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı