Gamepower Kyojin vs AOC GM500DRBE

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Bu 2 mouse modelinden hangisi daha iyidir? Uzun süreli eli yormayan, sağlam olan.
(Orta tekerleği bozulmayan)

Claw şeklinde tutuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower dışı hepsi olacağından dolayı AOC tavsiye ediyorum ben.

AOC GM500 ü şahsen kullanıyorum zaten eğer fareyi alırsanız görürsünüz kasası çok sağlam hissiyatı veriyor ve sağlamda zaten scroll problemi yaşamadım daha hiç 2 yıla yakındır kullanıyorum. bunun bir altı olan gm200 de yaşamıştım fakat gm500 de scroll problemi yaşamadım. ayrıca bilgisayardaki arayüzü çok güzel ve ciddi anlamda detaylı, farenin hemen hemen bütün ayarları ile oynayabiliyorsunuz (renkler, hassasiyet, dpi, hz denen şeyi vb..)

Ben kyojin de kullanmış biri olarak AOC yi öneririm

Ek olarak: itopyada gerçekten gm500 224 tl ye veriliyorsa bedava resmen ben şahsen bir tane daha almayı düşünüyorum.

(Sebebi elimin alıştığı fareyi kolay kolay değiştiremiyorum ve olurda ilerde şuan kullandığım bozulursa yeni aldığıma geçerim stok yapmak gibi yani)

AOC GM500 ü şahsen kullanıyorum zaten eğer fareyi alırsanız görürsünüz kasası çok sağlam hissiyatı veriyor ve sağlamda zaten scroll problemi yaşamadım daha hiç 2 yıla yakındır kullanıyorum. bunun bir altı olan gm200 de yaşamıştım fakat gm500 de scroll problemi yaşamadım. ayrıca bilgisayardaki arayüzü çok güzel ve ciddi anlamda detaylı, farenin hemen hemen bütün ayarları ile oynayabiliyorsunuz (renkler, hassasiyet, dpi, hz denen şeyi vb..)

Ben kyojin de kullanmış biri olarak AOC yi öneririm

Ek olarak: itopyada gerçekten gm500 224 tl ye veriliyorsa bedava resmen ben şahsen bir tane daha almayı düşünüyorum.

(Sebebi elimin alıştığı fareyi kolay kolay değiştiremiyorum ve olurda ilerde şuan kullandığım bozulursa yeni aldığıma geçerim stok yapmak gibi yani)
Hocam gm500 aldım gerçekten çok soft + çok akıcı geliyor kayması vs.
Sadece arayüzündeki ışık fx senk. kısmını anlamadım.
Şuan RGB modunda ama o seçeneğe basınca dpı modundaki rengine geçiyor.

Hocam gm500 aldım gerçekten çok soft + çok akıcı geliyor kayması vs.
Sadece arayüzündeki ışık fx senk. kısmını anlamadım.
Şuan RGB modunda ama o seçeneğe basınca dpı modundaki rengine geçiyor.
onları tek tek ayarlayabiliyorsunuz biraz kurcalarsanız anlarsınız

Geri
Yukarı