Gamepower Medusa 7.1 dip ses cızırtı sorunu

JonasKahnwald

Hectopat
İyi günler değerli Technopat üyeleri,

Dün almış olduğum Gamepower Medusa 7.1 kulaklıktan dip ses geliyor. Google'da ve sitede araştırdım bir türlü gitmiyor. Muhtemelen 2-3 saat içinde çözemezsem iade edeceğim. Sizce bu dip ses (cızırtı gibi) problemi nasıl kalkabilir? Şimdiden yardımcı olacak olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın kronik sorunu, forumda biraz dolaşın veya bu konunun altındaki konulara bakın çok fazla bu sorunu yaşayan ve çözemeyen var. Gamepower işte, ne beklersin iade edin.
Vallahi ilk baş YouTube'da da videosunda ve diğer YouTuberlarda gördüm o yüzden tereddüt etmedim. Ama aldığım bütün diğer parçalarda ilk baş hep sosyal forumlarda araştırdım. Dediğin gibi hocam iade edeceğim çok teşekkür ederim yorumun için 👏

Vallahi ilk baş YouTube'da da videosunda ve diğer YouTuber'larda gördüm o yüzden tereddüt etmedim. Ama aldığım bütün diğer parçalarda ilk baş hep sosyal forumlarda araştırdım. Dediğin gibi hocam iade edeceğim çok teşekkür ederim yorumun için 👏

YouTube kanallarının çoğu bu firmalardan para alarak F/P adı altında dandik ürünlerin reklamını yapıyor, o tip kanallara aldırış etmeyin hocam. Rica ederim, bunun için buradayız.

Geri
Yukarı