GamePower Medusa 7.1 Discord'ta yankı sorunu

ReyuMM

Hectopat
Arkadaşlar, Discord'ta arkadaşlarla konuşurken fazla yankı yapıyor GamePower. Bunu nasıl halledebilirim?

Size gelen ses mi yankılı geliyor, yoksa sizden giden ses mi yankılı gidiyor?

Ses ayarlarından hassasiyeti düşürün. GP gibi markalar da pişmanlıktır bir daha almayın lütfen.

Ses ayarlarından hassasiyeti düşürün. GP gibi markalar da pişmanlıktır bir daha almayın lütfen.
Katılmıyorum. Kulaklığım Gamepower Kizaru ve gayet ses kalitesi ve mikrofunundan memnunum. Ayrıca klavye ve mouse olarakta Gamepower kullanıyorum imzamdan bakabilirsiniz.

İmzanızı göremiyorum, onun dışında ne kadar ekmek o kadar köfte, o adamlar keyfine ucuz yapmıyor onu, ucuz yapmak için merdiven altı üretim ve malzeme kalitesinden kısıyorlar, şimdi benim kullandığım Artcis 5 kulaklığımın bırakın yanından 10 kilometre etrafından geçemez. O fiyatlara daha kaliteli ve güvenilir kulaklıklar mevcut. Şu ne olduğu belirsiz dandik firmaları sırf kullanıyorsunuz diye savunmaktan vaz geçin, kötü olan kötüdür sizin kullanmanız bunu değiştirmez.

Örnek olarak G332 ya da HS35, Kizaru'dan bin kat daha iyidir.

Örnek olarak G332 ya da HS35, Kizaru'dan bin kat daha iyidir.
Önerdiğiniz kulaklığın mikrofonu gerçekten çok kötü. Kulaklığı kullanmadığım için ses kalitesini bilemem ve görüntüsü pek hoşuma gitmedi. Tabii bu biraz zevk meselesi.

Adam size soru sormuş siz ne yapıyorsunuz Allah aşkına! Adam size GP iyi mi diye sormamış. Artık her konuda şu konuyu değistirmeyin lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…