Gamepower Medusa 7.1 kulaklığın mikrofonu çalışmıyor

buyukbatron

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba bugün yeni sipariş ettiğim Gamepower Medusa 7.1 kulaklığım elime ulaştı, heyecanlı bir şekilde taktım ve bir baktım mikrofonu çalışmıyor. Ses efektlerinden baktım Windows ayarlarından baktım mikrofon algılanıyor fakat sesimi almıyor, bu aygıtı dinle yaptığım zaman ise cızırtı sesleri geliyor yine sesimi almıyor sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba bugün yeni sipariş ettiğim Gamepower Medusa 7.1 kulaklığım elime ulaştı, heyecanlı bir şekilde taktım ve bir baktım mikrofonu çalışmıyor. Ses efektlerinden baktım Windows ayarlarından baktım mikrofon algılanıyor fakat sesimi almıyor, bu aygıtı dinle yaptığım zaman ise cızırtı sesleri geliyor yine sesimi almıyor sorunu nasıl çözebilirim?

Aynı kulaklık eskiden bende de vardı kalitesiz bir kulaklık zaten Gamepower'in her şeyi kalitesiz, o fiyata H2002p ya da H2002D alabilirdiniz. Bence iade edip bu dediğim 2'sinden birini alabilirsiniz.

Gamepower önermiyoruz zaten. Ben de kullandım rezalet kulaklıktı. Konfor sıfır, mikrofonu bozulmuştu, dip ses sorunu vardı, ses kasılmıyordu, ses kartı aşırı ısınıyordu, kablo aşırı dolanıyordu.

Geri
Yukarı