Gamepower Saber RGB alınır mı?

Arda Soysal

Centipat
Daha fazla  
Aklımda Gamepower saber var ancak bazıları yay sesi vs var diyor. Bütçe 500 TL civarı bunun dışında önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yay sesi var ama sessiz bir ortamda yavaşça basarsan duyabilirsin. Bunun harici bazı tuşlarda basmama temassızlık gibi sorunlar oldu bende. Garanti 1 günde yaptı. Şimdi sorunsuz kullanıyorum.

Çok güzel bir klavye. 6-7 ay kadar kullandım. Hiçbir sorunu yoktu. Yay sesi vardı biraz ama Steelseries Apex Pro'dan daha azdı.

yay sesi şans işi ama metal kasalarda ses olmasada yaylar çınlıyor ucuz mekanik klavyelerde

Gamepower alınmaz.

Yay sesi var ama sessiz bir ortamda yavaşça basarsan duyabilirsin. Bunun harici bazı tuşlarda basmama temassızlık gibi sorunlar oldu bende. Garanti 1 günde yaptı. Şimdi sorunsuz kullanıyorum.

Sert mi kullanıyorsun yoksa narinmi
Me: Narin
@Arda Soysal madem alacaksın neden soruyorsun?

Ben almak istiyorum dedim başka önerinjz varsa yapın dedim 500 TL bütçeye ne beklenir sana kalsa herkes GK50 Elite çok iyi klavye.

@Arda Soysal ben de diyorum ki Royal Kludge G87 ve Redragon ürünleri varken asla alınmaz. Ben de Katana kullandım bozuldu, garantiye gitti geldi yine bozuldu. Seçim senin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…