Çözüm Gamepower Warlock Compact 2019 ve 2020 arasındaki farklar nedir?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Merhaba. Bugün sizlere bir inceleme ve bilgilendirme tarzı bir yazı bırakacağım. Kısaca alt kısımda Gamepower Warlock Compact modelinin 2019'da çıkan eski ve kronik sorunlu modelini ve 2020'de çıkan sorunsuz modelini bırakacağım.

images.jpg

Görmüş olduğunuz model eski nesil küçük enter tuşlu ve üzerinde çok fazla baskı tuşu var ve bu ilk çıkan modeller hem yazılımı yoktu hem de eski nesil bir klavye idi, dolayısıyla çok fazla sorunu vardı. Şimdi aşağıda kendi kullandığım tamamen Türkçe harfli ve üzerine tuş basılmamış 2020 ve sonrası model olan klavyemi atacağım:

ac295614-9522-40ed-9e1a-1ece71240846.jpg

Bu model ise benim kullandığım model. Zaten resimleri inceleyin benim mouse pad üzerindeki ürünümde kesinlikte tuş üzerine sonradan basılan baskı yok, yani daha yeni ve sorunsuz model. Üstüne içecek döktüm ve hep toz içinde kaldı, kesinlikle öneririm. Link aşağıda.

Burada anlatmak istediğim Gamepower Warlock compact serisinin her ürünü hatalı değil bende olan fotoğrafa ve alacağınız ürünün resimlerini karşılaştırın aynı ise alın. Laf yapanlara da bu konuyu atın iyi akşamlar.
DÜZENLENMİŞTİR***

Son düzenleme:

Geri
Yukarı