Gamepower Warlock mekanik klavyenin bozuk olan tuşları yaptırılabilir mi?

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Gamepower Warlock model klavyemde D, R ve P tuşları tamamiyle bozuk. Şu anda yedek bir klavye kullanıyorum ve neredeyse o da bozulacak. Ama direkt kökten bağlanmıyor şu an bilgisayara, USB'yi takıyorum ama algılamıyor. Ve onu yaptırmak yerine mekanik klavyeyi yaptırmak bana daha mantıklı geldi, tabii eğer tuş tamir eden bir işletme varsa, klavyeyi direkt mahalle bilgisayarcısından tamir ettirebilir miyim? Daha önce bu konuda deneyimli bir Technopat üyesi var mıdır?

Bir de ben bir akıllılık edip D tuşundaki mavi Switch'i tornavida yardımıyla söktüm ve p tuşundaki mavi Switch'i de sökerek D'ye takmak istedim. Fakat tabii ki bu sonuç vermedi. Bunun sonucunda da P ve D tuşları bozuldu.

Yaptırabilirsiniz, ancak pek fazla uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. Size tavsiyem, klavyeyi kendi servisinde yaptırmanızdır. Geçmiş olsun, bu klavyede kronik olan bir sorun maalesef.
Zaten en fazla ne kadar tutabilir ki? Mekanik klavyeler şu an gerçekten çok pahalı, outemu anahtarlı klavyeler bile olmuş bir bin.

Geri
Yukarı