GamePower'dan 49 inç DFHD monitör girişimi

xakiran

Hectopat
Yakın zamanda GamePower isimli marka tarafından 49'' boyutunda DFHD monitör satışa çıkarıldı. İlk başta videosunu Lütfi Karaca'da görmüştüm fakat pek takmamıştım. Şimdi ise PC Hocası TV kanalı da videosunu çekmiş. C4 satıyor denilen Çinliler bile artık çığır açmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatı ise şu anda 14.999 TL ve 15 stoktan sonra 19.983 TL olacak imiş. Üstelik inanılmaz bir şekilde sıfır ölü piksel garantili!

Son düzenleme:
Neo G9 varken yüzüne bakılmaz. Mini-LED arka aydınlatma 2000 nit ayrıca 1080P yerine 1440P ve 240 Hz yenileme sunuyor;

Kendim de Neo G9 kullanıyorum daha önce düz G9 modelini de kullandım kısa bir süreliğine soru alabilirim.

Neo G9 varken yüzüne bakılmaz. Mini-LED arka aydınlatma 2000 nit ayrıca 1080P yerine 1440P ve 240 Hz yenileme sunuyor;

Kendim de Neo G9 kullanıyorum daha önce düz G9 modelini de kullandım kısa bir süreliğine soru alabilirim.
Merhabalar, 49 inch desteklemeyen oyun sayısı nasıl? yaklaşık yüzde bir dilim verebilir misiniz acaba?

Merhabalar, 49 inch desteklemeyen oyun sayısı nasıl? yaklaşık yüzde bir dilim verebilir misiniz acaba?
Oyunların %60-70'i sıkıntısız 32:9'u destekliyor. %20-25 modlu bir şekilde sıkıntısız oynanabiliyor. %5-10 civarı desteklemiyor ve modu bulunmuyor ne yazık ki, onlarda da 16:9 sağ ve solda black bar olaraktan 2560x1440 oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı