GameSatış güvenilir mi?

garfield63

Hectopat
Selamunaleyküm, GameSatış sitesi üzerinden PUBG Mobile hesabı satın almayı düşünüyorum. Sorun çıkarır mı?

Evet güvenilir, satıcıdan satıcıya değişir sonuçta hesabı Game satış satmıyor.

Güvenilirdir. Ancak bir tavsiye vereyim, alıcı ile GameSatış'ın sohbet bölümüyle iletişime geçin, WhatsApp veya Instagram üzerinden iletişimi aklınızdan geçirmeyin .

Evet güvenilir, satıcıdan satıcıya değişir sonuçta hesabı Game satış satmıyor.
Satın aldıktan sonra çalınırsa ne olur?
Güvenilirdir. Ancak bir tavsiye vereyim, alıcı ile GameSatış'ın sohbet bölümüyle iletişime geçin, WhatsApp veya Instagram üzerinden iletişimi aklınızdan geçirmeyin .
Benim biraz tereddüt ediyorum. Hesabı satın aldıktan sonra geri çalarlarsa?

Güvenilir, 4-5 satış yaptım ve kendim de bir şeyler satın aldım.

Satın aldıktan sonra çalınırsa ne olur?

Benim biraz tereddüt ediyorum. Hesabı satın aldıktan sonra geri çalarlarsa?

Her şeyini kendi üstünüze alırsanız bir sıkıntı olmaz eğer PUBG Mobile desteğiyle iletişime geçip veletlik yapmazlarsa.

Güvenilirdir. Hesapta sorun çıktığında canlı destekle iletişime geçin. Ya size paranızı geri verirler ya da yeni hsap verirler.

Güvenilirdir. Hesapta sorun çıktığında canlı destekle iletişime geçin. Ya size paranızı geri verirler ya da yeni hsap verirler.

Yeni hesap vermez, parayı da vermez çünkü hesaba girip kontrol edip bilgileri üstüne geçirdikten sonra onaylaman lazım ilanı onayladıktan sonra para adama geçer ve sonradan bir şey olursa Game satış karışmıyor. Sadece güvenli alışveriş'i sağlıyor ticaret yapılınca sorumluluk GameSatış'tan çıkıyor öyle yazıyor destekte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…