GameSatış üzerinden Xbox Game Pass almak güvenli mi?

Mantıklı ama şey kısmını anlamadım. Kendi PC'mde oynayacak olsam VPN açmam gerekecekken Geforce Now'da gerek kalmayacak mı?
Hocam VPN'ye gerek yok. Sadece kodu tanımlarken Microsoft hesabının bölgesini ABD yapıyorsun. Sonra kodu kullanıyorsun, Xbox Game Pass PC tanımlıyorsun. Ondan sonra Microsft bölgeni istersen tekrar Türkiye yapabilirsiniz. Türkiye'den de VPNsiz girip oynayabilirsin. Evden falan da oynayabilirsin.

Hocam VPN'ye gerek yok. Sadece kodu tanımlarken Microsoft hesabının bölgesini ABD yapıyorsun. Sonra kodu kullanıyorsun, Xbox Game Pass PC tanımlıyorsun. Ondan sonra Microsoft bölgeni istersen tekrar Türkiye yapabilirsiniz. Türkiye'den de VPN'siz girip oynayabilirsin. Evden falan da oynayabilirsin.

Hmm anladım. Ama hikayeli bir oyun oynayacaksam 3 ay sonra baştan başlamam gerekecek :( yine bu yöntemle kullanmak istersem. 13 aylık almak konusunda ne düşünüyorsun peki? Linkteki videoya bakabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hmm anladım. Ama hikayeli bir oyun oynayacaksam 3 ay sonra baştan başlamam gerekecek :( yine bu yöntemle kullanmak istersem. 13 aylık almak konusunda ne düşünüyorsun peki? Linkteki videoya bakabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O kadar detayını bilmiyorum hocam. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı