GameSatış'tan 25 TL'lik offline FIFA 22 alınır mı?

İndirimde FIFA 21 145 TL civarına düşmüştü. Onu alabilirsiniz. Bu hesapları almayın sakın. Maksimum 1 ay dayanır o da şanslıysanız.

İndirimde FIFA 21 145 TL civarına düşmüştü. Onu alabilirsiniz. Bu hesapları almayın sakın. Maksimum 1 ay dayanır o da şanslıysanız.
Hocam eylül başından beri FIFA 21 indirimi bekliyorum, girmedi? Boş öneri.

Dolandırıcı o hesaplar. Ben aldım, daha oyunu indirmeden hesaptan attı. Para boşa gitti.
Dolandırıcısı da var olmayanı da. Dolandırıcı olanlar başkalarının hesaplarını satıyor. Doğrulamasız hesapları alırsanız çalınır ama mesela girerken tek seferlik Steam guard kodu vs. isterse çalınmaz.

Kardeşim herkese boş öneri yazacağına kendin adam akıllı bir öneri versen? En son 8. ayda 104 TL'ye düşmüş. Adam beklemek isterse alır.
Heh işte 8. ayda son indirimine girmiş bir daha girmiyor. Eğer FIFA oynamak isteyip korsan oynamak istemeyen dostumuz varsa tek çaresi yüksek fiyat vermeden Xbox Game Pass veya EA Play alması. Aylık 30 Liraya FIFA 19, FIFA 20, FIFA 21 oynayabilir.

FIFA 21 EA Play'den kaldırılmadıysa.

En son 8. ayda düşmüş deyip beklemenin mantığını nasıl kurdun? Mesela bu mantıkla ben Pes 2013'ü almak istiyorum, bulsana bana Steam'den.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…