GameSir T4 Pro mu GameSir T4 Kaleid mi?

GamerZ754

Decapat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gtx 1650ti 8x2 16gb ram r5 4600h
Merhaba arkadaşlar. Ben de GameSir G4 Pro kontrolcüsü vardı gayet memnundum, su döktüm maalesef. Her neyse bugün GameSir T4 Pro modelini sipariş verdim fakat T4 khaled diye bir modeli de varmış. Türkiye'de satışı olmadığından görmedim, Amazon'da falan vardı. Sizce khaleid sürümünü mü almalıydım? Ne farkı var derseniz anti drift stick gibi güzellikleri var. Onun dışında T4 Pro modelinde 4 adet özelleştirilebilir macro var iken, khaleid sürümünde macro bulunmuyor. İçinde kullanılan materyal ve parçalar değiştirilmiş. T4 Pro'nun bayağı cilalanmış versiyonu kısaca yurt dışında T4 Pro 40 dolar iken khaleid sürümü 43 dolardı.

thumb.jpg

GameSir-T4-Kaleid-Gaming-Controller-Wired-Gamepad-applies-to-Nintendo-Switch-Windows-PC-Steam...jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
t4 proyu aldım hocam

@GamerZ754 Hocam T4 Pro ulaştı mı elinize? Ben de almayı düşünüyorum.

Ben duruma göre PC, Android telefon, Android TV Box, LG Smart TV üzerinden Geforce NOW'da kullanmak için almak istiyorum.

Wireless adaptörü olduğu için USB portu olan bütün cihazlara bağlanabilir diye tahmin ediyorum.

Size ulaştıysa kalitesi ve kullanım başarısı konusunda fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?

@GamerZ754 hocam T4 Pro ulaştı mı elinize? Ben de almayı düşünüyorum.

Ben duruma göre PC, Android telefon, Android TV box, LG Smart TV üzerinden GeForce NOW'da kullanmak için almak istiyorum.

Wireless adaptörü olduğu için USB portu olan bütün cihazlara bağlanabilir diye tahmin ediyorum.

Size ulaştıysa kalitesi ve kullanım başarısı konusunda fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?

İade ettim hocam bozuk geldi yine 1300 TL bandında Xbox 8. nesil kontrolcu almaniz daha iyi olur sizin için.

Geri
Yukarı