Gamesit oyuncu koltuğu alınır mı?

Bence yakından incelemeden üzerine oturmadan almayın.

Hocam emin değilim ama galiba iade edilebiliyormuş hesap kısmında iade talepleri var çünkü. İade de sıkıntı çıkarmayacaklardan emin olsam alır denerimde işte daha önce kullanmadım siteyi o yuzden güvenemiyorum.

Direkt markanın kendi sitesi olduğundan iade konusunda da sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, sonuçta markanın resmi sitesi, ama bir kere kurulumu yaptıktan sonra onu tekrar eski halinde gelen kutuya sığdırmak bazen sor olabiliyor. Yapboz gibi çünkü kutu içleri. Bir de kurulum esnasında zarar verme riskin var. Hafif de bir kutu değil, gidip kargoya kendin teslim etmen gerek. Çoğunlukla da kargoyla değil nakliye firmalarıyla gönderiyorlar. En iyisi sen Vatan Bilgisayar gibi onlarca koltuğu oturup deneyebileceğin bir yere git. Genel anlamda zaten 3 4 farklı tip var. Malzeme çoğunda aynı, değişen şey iskeletin ve diğer malzemelerin kalitesi ve sağlamlığı oluyor.

Ben sandalyemi alalı 1 seneden fazla geçti ve hidroliği bozuldu, şimdi yenisini gönderiyorlar garanti kapsamında ücretsiz olarak. Yani bir sorun yaşarsan da satış sonrası hizmet de sunuyor bazı firmalar. Fakat her türlü uzun süreli kullanıma uygun olmuyor bu tip koltuklar maalesef. Bir şekilde belini ve kalçanı falan ortopedik ürünlerle rahat ettirmen gerekebilir.

Direkt markanın kendi sitesi olduğundan iade konusunda da sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, sonuçta markanın direkt kendi sitesi, ama bir kere kurulumu yaptıktan sonra onu tekrar eski halinde gelen kutuya sığdırmak bazen sor olabiliyor. Yapboz gibi çünkü kutu içleri. Bir de kurulum esnasında zarar verme riskin var. Hafifi de bir kutu değil, gidip kargoya kendin teslim etmen gerek. Çoğunlukla da kargoyla değil nakliye firmalarıyla gönderiyorlar. En iyisi sen Vatan Bilgisayar gibi onlarca koltuğu oturup deneyebileceğin bir yere git. Genel anlamda zaten 3 4 farklı tip var. Malzeme çoğunda aynı, değişen şey iskeletin ve diğer malzemelerin kalitesi ve sağlamlığı oluyor.

Ben sandalyemi alalı 1 seneden fazla geçti ve hidroliği bozuldu, şimdi yenisini gönderiyorlar garanti kapsamında ücretsiz olarak. Yani bir sorun yaşarsan da satış sonrası hizmet de sunuyor bazı firmalar. Fakat her türlü uzun süreli kullanıma uygun olmuyor bu tip koltuklar maalesef. Bir şekilde belini ve kalçanı falan ortopedik ürünlerle rahat ettirmen gerekebilir.
Öneriniz için teşekkür ederim az önce servisini aradım istanbulda mağazaları varmış deneyip indirimli fiyatla alabilceğimi söylediler sağolsunlar.

Öneriniz için teşekkür ederim az önce servisini aradım istanbulda mağazaları varmış deneyip indirimli fiyatla alabilceğimi söylediler sağolsunlar.
En güzel satın alma yöntemi. Doğru bir şey yaparsın. Kim ne derse desin popomuz değerli. İnsan her zaman bütçesine göre en rahatını ve sağlıklısını almalı.

Geri
Yukarı