Gametech Colder Mesh kasa girişleri çalışmıyor

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar kasamdaki ön panel USB, Mic gibi girişleri çalışmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilenler aydınlatırsa sevinirim. Kasa:

Gametech colder mesh​

Arkadaşlar kasamdaki ön panel USB, Mic gibi girişleri çalışmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilenler aydınlatırsa sevinirim. Kasa:

Gametech colder mesh​

HD_AUDIO, POWER_SWITCH gibi bağlantı kablolarını anakarta bağlamayı unutmayın.

Bağlantısını yaptınız mı?
HD_AUDIO, POWER_SWITCH gibi bağlantı kablolarını anakarta bağlamayı unutmayın.
Bağlantıyı ben değil bir akrabam yaptı toplamaya o zamanlar o yardım etmişti. Kendisi ile de iletişime geçeceğim. Ama Bir ara çalışıyordu sonra sanırım bir yazılımsal sorun oldu tekrardan kapandı. Çözüm yazılımsal olabilir mi?

Bağlantıyı ben değil bir akrabam yaptı toplamaya o zamanlar o yardım etmişti. Kendisi ile de iletişime geçeceğim. Ama Bir ara çalışıyordu sonra sanırım bir yazılımsal sorun oldu tekrardan kapandı. Çözüm yazılımsal olabilir mi?
Yazılımsal olamaz, usb portları da çalışmıyor diyorsun. Kasa sarsıldıysa anakart bağlantıları sökülmüş olabilir.

Yazılımsal olamaz, usb portları da çalışmıyor diyorsun. Kasa sarsıldıysa anakart bağlantıları sökülmüş olabilir.
USB'yi tekrar kontrol ettim usb çalışıyor. Ama sesler halen gözükmüyor.

USB'yi tekrar kontrol ettim usb çalışıyor. Ama sesler halen gözükmüyor.
İnternetten veya anakartının kullanma kılavuzu varsa ordan bak, bağlantı kablolarını dikkatlice anakarta tak, hd_audio kısmı çıkmış olmalı dediğinize göre.

İnternetten veya anakartının kullanma kılavuzu varsa ordan bak, bağlantı kablolarını dikkatlice anakarta tak, hd_audio kısmı çıkmış olmalı dediğinize göre.
Ama Arka panel gayet rahat çalışıyor acaba öyle bir şey olsa arka da gitmez miydi?

Geri
Yukarı