Gaming Gen 4 gündür ödeme bekliyor

0zymandias

Hectopat
Daha fazla  
Gaming Gen'den sistem aldım cuma akşamı ama hala ödeme bekliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda da 32 kişi bekliyor diye sıraya alıyor. Napabilirim?

Müşteri hizmetlerinin sırasını bekleyeceksiniz.

Şikayetvar sitesine şikayet açabilirsiniz fakat süreç daha da uzayabilir.

Beklemek istemiyorsan iptal et ve başka yerden al başka çözüm yok.

Gaming Gen'den sistem aldım cuma akşamı ama hala ödeme bekliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda da 32 kişi bekliyor diye sıraya alıyor. Napabilirim?

Bankanı ara işlem durumuyla ilgili bilgi al para askıdadır yüksek ihtimalle.

Bankayı arayıp iptal ettirip yeni sipariş vereceğim yüksek ihtimal.

Ödeme onayı verdik fakat hala çekmedi.

Kredi kartından aldıysan limiti yükselt benim de öyle oldu siparişi iptal edip limiti yükselttim tekrar sipariş verince çekti direk bekleyen provizyonda duruyor

Kredi kartından aldıysan limiti yükselt benim de öyle oldu siparişi iptal edip limiti yükselttim tekrar sipariş verince çekti direk bekleyen provizyonda duruyor.

Evet limitten dolayıymış. Monitör klavue mpuse siparişini sistemden önce vermiştim limit bitmiş.

Kredi kartından aldıysan limiti yükselt benim de öyle oldu siparişi iptal edip limiti yükselttim tekrar sipariş verince çekti direk bekleyen provizyonda duruyor.

Hocam siz sipariş ettiniz galiba hocam size bir şey sorabilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…