Gaming.Gen.Tr kargo süreci

Hasan Daşdelen

Decapat
Daha fazla  
Gaming gen TR'den 03.05.2023 tarihinde monza 6700XT'li sistemi aldım siteye göre en geç 5-7 iş günü içerisinde kargoya verileceği iddia ediliyor. Technopat ve diğer sitelerde kargolama süresiyle ilgili çok şikayet olduğu için bu konuyu açıyorum. Bu konu benden sonra bu siteden bilgisayar almak isteyenlere örnek olacaktır diye düşünüyorum. Şu an hala kargo süreci başlamadı, bu Post'u bir gelişme oldukça güncelleyeceğim. (#286717)

Son düzenleme:
Gaming gen TR'den 03.05.2023 tarihinde monza 6700XT'li sistemi aldım siteye göre en geç 5-7 iş günü içerisinde kargoya verileceği iddia ediliyor. Technopat ve diğer sitelerde kargolama süresiyle ilgili çok şikayet olduğu için bu konuyu açıyorum. Bu konu benden sonra bu siteden bilgisayar almak isteyenlere örnek olacaktır diye düşünüyorum. Şu an hala kargo süreci başlamadı, bu Post'u bir gelişme oldukça güncelleyeceğim.

Kampanya dönemlerinde yetişemiyorlar sanırsam. Aktif kampanya süreci olmayan bir zamanda almıştım kendi sistemi mi 4 günde gelmişti tam. Sağlam ve BIOS'u güncel bir şekilde geldi elime. Tavsiyem sakin kalıp süreci takip etmeniz. Bu konuda kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. Gerekli yatırımları yapar umarım gaming.gen.tr.

Yeni konular

Geri
Yukarı