Gaming.gen.TR sipariş gecikmesi

KyRoSs

Centipat
Daha fazla  
15 Mart 2022 tarihinde Gaming gen TR üzerinden bir hazır sistem siparişi verdim fakat 11 gündür "paketlendi" durumunda. Gecikmenin nedeni muhtemelen yoğunluklarından dolayı fakat neredeyse 2 hafta olacak bu yüzden şühlendirici bir durum hâline gelmeye başladı. Gaming gen TR ile devamlı iletişim hâlindeyim fakat hâlâ net bir açıklamada bulunmadılar sürekli şu gün kargoya verileceğini söylüyorlar fakat durum aynı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220319-090451_Chrome.jpg
    Screenshot_20220319-090451_Chrome.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 76
1 hafta önce G703 siparişi verdiğimde dün elime ulaştı. Evet, çok geciktirdiler ancak bu konu hakkında iletişime geçtiğimde çok talepler olduğunu ve yoğun işler nedeniyle işlemler uzun sürdüğünü iletti.

15 Mart 2022 tarihinde Gaming gen TR üzerinden bir hazır sistem siparişi verdim fakat 11 gündür "paketlendi" durumunda. Gecikmenin nedeni muhtemelen yoğunluklarından dolayı fakat neredeyse 2 hafta olacak bu yüzden şühlendirici bir durum hâline gelmeye başladı. Gaming gen TR ile devamlı iletişim hâlindeyim fakat hâlâ net bir açıklamada bulunmadılar sürekli şu gün kargoya verileceğini söylüyorlar fakat durum aynı.
Genelde stok sorunu yok , paketlendi olarak işaretliyorlar ve gereken ürünü sipariş veriyorlar. Merak etmeyin site güvenilir.

Geçmiş olsun, paketlemeyi çok kötü yapıyorlar eğer aldığınız ürünün normali ile arasında çok fark yoksa direkt iade etmenizi tavsiye ederim. Bana kalırsa haftaya kargolanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı