Gaming.gen'den alınan sistem iade edilir mi?

edwardMOHCTA

Hectopat
Daha fazla  
Gaming.Gen.TR'den 2 şubat 2022 tarihinde aşağıda bulunan sistemi 13.200 TL'ye aldım ama daha sonradan sitelerin kampanyaları vb. 13.500 ve 13.800 civarında RTX'li sistemlerin olduğunu gördüm. Sizce ne yapmalıyım? Sistemi iade etsem kabul ederler mi yoksa bu fiyata iyi deyip bu sistemi kullanmaya devam mı etmeliyim?

RTX'li sistem daha iyi olabilir DLSS nimetinden de yararlanırsınız.

Tabiki iadenizi kabul etmezler. Hayatınızda size bir ders olmuş oldu. Araştırıp sabretmek.

Hangi RTX li ekran kartlarını gördünüz? 3050 ise aralarında çok uçuk bir fark yok ama tabii ki olaya dlss de karışınca RTX serisi çok daha uygun oluyor.
RTX 3050, 3060 Ti gördüm. RTX 3050 çok uçuk fark yok biliyorum ama DLSS iyi olur diye düşündüm.

Tabii ki iadenizi kabul etmezler. Hayatınızda size bir ders olmuş oldu. Araştırıp sabretmek.

Sistemi direk almadım tabii ki ocağın 27'sinden beri sistem bekliyordum ama çıkmadı bende fiyatlar yükselir korkusuyla bu sistemi aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…