Gaming Klavye - Gaming Mouse - Gaming Kulaklık Tavsiyesi

DaffyDuck

Hectopat
Yer
Perşembe / Ordu
Daha fazla  
Merhaba Technopat'cılar, yeni bilgisayar alacağım ve video çekmem için klavye, mouse, kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var. 350 liram var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G230, G300, G103 öneririm. Aynı set ben de var ve gayet memnunum. Tabii G300 piyasa da ise, bahsettiğim olay G300s çıktığından G300 stoktan kaldırmış olabilir. İki mouse da aynı fakat G300s daha güzel boyanmış hali. Bu arada bütçeyi biraz aşabilir set, ama o paraya değer. (y)

• Logitech G230
  • SteelSeries Kana V2
Bu ürünleri almanı tavsiye ederim. Kalan bütçe ile sıradan bir klavye alabilirsin. Eğer oyun oynamaksa amacın, klavyenin büyük bir etkeni yok.

Bence hepsini bir alma sıra sıra hepsini satın almaya başla ve çok güzel ekipman sahibi olursun. Benim sana önerim Danimarka Menşeine sahip olan Steelseries olacak bende sadece mouse ve mousepadi bulunuyor fakat yakında geriye kalanlarıda şu şekilde tamamlayacağım deneme fırsatı buldum benim önerim şunlar olacaktır.
Steelseries Rubberized
Steelseries QcK Medium Mousepad
Steelseries 6Gv2 Mekanik Klavye
Steelseries Siberia v3(ışıksız olanı diğerinde sadece ışık var diye o kadar para verilmez prism modeli olarak adlandırılan ürün. Siyah renkli olanı çok tatlı duruyor ve mükemmel bir ses deneyimi sunuyor.) İyi günlerde kullanman dileğiyle [emoji4].

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı