Gaming laptop 1650 Ti ve 1660 Ti farkı nedir?

Hocam bir sorum daha olacak buna karar verdim de şu anlık gerçekten güzel gözüküyor hem Nitro serisinin iyi olduğu duydum çok kez...
@Radeon RX 5500M bu güzele benziyor hocam. Siz ne dersiniz?

Batarya da kullanılıyor değil mi Gaming laptoplar? Ve bunun toplam kaç saat gidebileceğini söyler misiniz bir de zararı var mı ömür vs?

Nitro güzel ama tek kanal olması baş ağrıtabilir.

Ne yaptınız 95 derece mi? Ben işlemci 85-86 da gezse bir sorun var diye kurcalarım her yeri.

Hocam en ağır işlemde o sıcaklıklarda kalan laptop gösterin bana Alpha'yı satıp onu alacağım. Masaüstü değil laptoplar, Ryzen 7 bile maks 88 90u görüyor, Intel işlemciler için 95e kadar çok normal. Onun üstü sıkıntı zaten.

Ben de bu yüzden şaşırdım dostum işte

Boşaltmak'tan kastınız bir kere full şarjlayıp sonra adaptörü çıkarıp kapanana kadar kullanmak mı?

Sizin model nedir

Acer Nitro 8800tl olan konu içinde paylaşılmıştı.
Acer Nitro 8800tl olan konu içinde paylaşılmıştı.

Karıştırmışım kusura bakmayın. Paylaşılmamış

Tek kanal ram sıkıntı yaratıyor mu çok?

Çift kanal her türlü daha iyidir bulabilirseniz ama ben öyle 15-20 fps drop yediğimi hatırlamıyorum ram yüzünden. RAM'den çok etilenen oyun var, hiç umursamayan var. Ona ayrıntılı bakmak lazım videolardan.

GTX 1660 Ti ve Intel bulunan Acer mevcut konuda, güzel görünüyor ama daha fazla ısınması kaçınılmaz bence. Acer Nitro'yu sırf serin diye seçmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı