Gaming Laptop Soğutucu & Stant tavsiyesi

Tamacti Jun

Decapat
Arkadaşlar laptopun alt kısmı görseldeki gibidir. 15.6 inç büyüklüğündedir. Soğutucunun ayrıyeten kademeli yükseltme özelliği olmasını istiyorum harici klavye bağladığımda daha dik bir şekilde kullanabilmek için. 2 yerine 3 USB portu olmasını dilerdim ama sanırım 2'den fazla USB portu koyan yok.
Bu tarz soğutucuları kullanmış arkadaşlar ürün seçimi konusunda ufak tıyorlar verirse sevinirim

Laptopumdaki havalandırma boşluklarının konumunu dikkate almadan kendi kullandığınız marka model hakkında bilgiler de verebilirseniz sevinirim

Fan konumları dolayısıyla tx Red Alert soğutucusunu düşünüyorum şu anlık ama yorumlarda malzeme kalitesinden yakınanlar olmuş

Dosya Ekleri

• lenovo-laptop-legion-slim-7i-gallery-5.png
    lenovo-laptop-legion-slim-7i-gallery-5.png
    171,6 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Inca Siyah Gms Arrax 5xfan 6 Kademeli Gaming Notebook Soğutucu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bende bu var. Laptopun altıda resimdeki gibi. Fanlar pek bir işe yaramıyor ama stand olarak kullanınca havayı daha iyi aldığı için daha iyi soğuyor laptop. Ben iyi bakımlı bir laptopu ekstradan soğutan soğutucu görmedim. Benim soğutucuya gelirsek kalitesi orta seviye ama ayakçıkları beni korkutuyor kırılacaklar diye çok dikkatli kullanıyorum zorlarsam çıt ederler.
Benim önerim fanlı soğutucu alacağına şöyle güzel aliminyum bir stand al direk hem çok daha sağlam olur hem ekstra fan sesi diye bir sorunun olmaz ben bilseydim en başta stand alırdım.
@altotziki nin attığı standın ayakları metal mesela alacaksan benimkinden ziyade o tarz ayaklı olanları al en azından kırılır mı diye korkmazsın rahat rahat stand olarak kullanırsın.

Dosya Ekleri

• MSI_GF65_Thin_10SDR_4-768x615.png
    MSI_GF65_Thin_10SDR_4-768x615.png
    151,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Inca Siyah Gms Arrax 5xfan 6 Kademeli Gaming Notebook Soğutucu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bende bu var. Laptopun altıda resimdeki gibi. Fanlar pek bir işe yaramıyor ama stand olarak kullanınca havayı daha iyi aldığı için daha iyi soğuyor laptop. Ben iyi bakımlı bir laptopu ekstradan soğutan soğutucu görmedim. Benim soğutucuya gelirsek kalitesi orta seviye ama ayakçıkları beni korkutuyor kırılacaklar diye çok dikkatli kullanıyorum zorlarsam çıt ederler.
Benim önerim fanlı soğutucu alacağına şöyle güzel aliminyum bir stand al direk hem çok daha sağlam olur hem ekstra fan sesi diye bir sorunun olmaz ben bilseydim en başta stand alırdım.
@altotziki nin attığı standın ayakları metal mesela alacaksan benimkinden ziyade o tarz ayaklı olanları al en azından kırılır mı diye korkmazsın rahat rahat stand olarak kullanırsın.
Aslında benim de fanlardan çok bir beklentim yok çoğu zaman soğutucunun usbsini bile takmam belki de. Arada oyunlara girdiğimde ufak da olsa soğutmaya yardımcı olsun diye fanlı olarak düşündüm.
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar
@altotziki

Yeni konular

Geri
Yukarı