Gaming laptop termal macun değiştirme

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptopum olması gerekenden fazla ısınıyor ben de termal padlerimi thermal grizzy termal macunumu ya metal macun ya da MX4 olarak değiştirmeyi düşünüyorum. Bu işlemler özellikle metal macun yaparsam bayağı bir düşürür diye tahmin ediyorum özellikle metal macun yaparsam çok fazla düşer ama biraz riskli diye biliyorum (bu arada değişimleri garantide degistirticem değiştirmeleri lazim) fakat metal macun icin ne derler pek bir fikrim yok. Bir zararı olur mu onu da çok bilmiyorum bunun dışında başka soğutma fikriniz varsa çok sevinirim bir de bu yaptıklarım ne kadar sıcaklıkları düşürür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Metal macun düşürür dusurmesinede servisler onu yapmiyor diye biliyorum, riskli bir de iletken olduğu içindi galiba.

Metal macun düşürür dusurmesinede servisler onu yapmiyor diye biliyorum, riskli bir de iletken olduğu içindi galiba.

Hocam macun icin thermall grizzy kryonaut ile Cooler Master Cryofuze arasında kaldım. Sizce hangisi bir de thermal pad ve sogutucu icin oneriniz varsa yazabilir misiniz pad icin de therml grizzy soğutucu icin de Zalman düşündüm fakat bir model veya marka oneriniz varsa onerinize açığım.

Geri
Yukarı