Gaming laptop vs MacBook

Bildiğim kadarıyla AutoCAD MacOS desteklemiyor. Kullanmak isterseniz Parallels, VMware Fusion gibi yazılımlar kullanmanız gerekiyor. Tavsiyem almadan önce kullanacağınız programlar destekliyor mu ona bakmanız. Eğer destekliyorsa MacBook düşünmeden alabilirsiniz.
Autocad nasıl mac desteklemiyor?

Dostum oyun senin için önemli değilse M2 işlemcili yeni MacBook'lar işini hayli hayli görür şık tasarımı güçlü donanımı her zaman ileri atar seni. Ancak seçeceğin bölüm mimarlık gibi bir bölümse bazı uygulamaları (yanlış bilmiyorsam bu uygularamalar sketch up autocat gibi) Windows işletim sistemi hariç açamazsın aklında bulunsun.

Dostum oyun senin için önemli değilse M2 işlemcili yeni MacBook'lar işini hayli hayli görür şık tasarımı güçlü donanımı her zaman ileri atar seni. Ancak seçeceğin bölüm mimarlık gibi bir bölümse bazı uygulamaları (yanlış bilmiyorsam bu uygularamalar sketch up autocat gibi) Windows işletim sistemi hariç açamazsın aklında bulunsun.
Hocam seçeceğim bölüm değil zaten şu an üniversitedeyim eski bilgisayarım 1 sene beni götürdü bölümde sadece autocad ve matlab kullanılıyor. Ama autocad destekleniyor diye biliyorum ekran resmi olarak ekleyeyim.
1687595786513.png

Yeni konular

Geri
Yukarı