Gaming Laptop

Gökhan A.

Hectopat
Daha fazla  
  • Bir kaç yıl içinde üniversiteye gittiğimde yeni bir laptop almak istiyorum ve bunun genellikle oyun oynamak için.
  • Performansı iyi olan bir laptop baktım fakat çok fazla seçenek var (msi-lenevo-asus-monster gibi) tam olarak kararımı veremedim.
  • Bütçe olarak 1500-3000 TL civarı (artabilir de) olarak belirlersek karşımıza gelecek olan ''Gaming Laptop'' lardan önerebileceğiniz ve ya kullananlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende senin gibi düşünerek GE70 Apache Pro aldım ve aşırı derecede memnunum. Tek sıkıntısı çok ısınıyor bu da gayet bir laptop için normal hele ki her oyunu kaldırabilecek bir sisteme sahipse bunu fazla takma. Zaten bir soğutucu alarak işini çözersin.

Kardeşim bende senin gibi düşünerek GE70 Apache Pro aldım ve aşırı derecede memnunum. Tek sıkıntısı çok ısınıyor bu da gayet bir laptop için normal hele ki her oyunu kaldırabilecek bir sisteme sahipse bunu fazla takma. Zaten bir soğutucu alarak işini çözersin.
Bios unu guncellediniz mi bende Ge60 apache var bios güncel sıfır ısınma recep abi yapmıştı bakınız :MSI UEFI BIOS, Firmware ve Ekran Kartı BIOS Güncelleme Rehberi - Technopat

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı