Gaming laptopa 165Hz monitör bağlama

ereonimo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, benim Gaming laptopumun HDMI çıkışı var aldığım monitör ise 165 Hz sanırsam DP kablosu olmadan 165Hz alamıyorum şu anlık HDMI 2.0 ile bağlantı sağladım fakat DP kablosu almak istiyorum DP to HDMI kablosu alsam işime yarar mı? Şimdiden teşekkürler.

Hdmi'dan DP'ye dönüştürürseniz de alamazsınız. Dönüştürüclerin Hz artırmak gibi bir işlevi yok. Bir sistemdeki en düşük parça ne ise, sistem de onunla kısıtlanır. Yani burada sizin çıkışınız 165 Hz desteklemiyorsa yapabileceğiniz hiç bir şey yok. 2.0'da en fazla 2k'da 144hz destekler. (1080'pde 165'i destekler)

monitör ve cihazımın çıkışı 2.0 maalesef.

Hdmi'dan DP'ye dönüştürürseniz de alamazsınız. Dönüştürüclerin Hz artırmak gibi bir işlevi yok. Bir sistemdeki en düşük parça ne ise, sistem de onunla kısıtlanır. Yani burada sizin çıkışınız 165 Hz desteklemiyorsa yapabileceğiniz hiç bir şey yok. 2.0'da en fazla 2k'da 144hz destekler. (1080'pde 165'i destekler)
165 hz desteklemediğini nerede görebilirim bazı yerlerde okuduğuma cihaza göre 2.0 165 veriyor yazılmış ama pek bir bilgim yok açıkçası bu konuyla alakalı.

Geri
Yukarı