Ganimet banı ne zaman açılır?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Kolay gelsin beyler. Nedenini bilmiyorum ama ganimet kazanamıyorum. Riot iyice işi paraya döktü. Davranış kısıtlamaların nedeniyle uygun değilsen felan diye söyleniyor. 1 aydır ne güzel en az 7 tane kasa açmıştım. Ne zaman açılı bu ban?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende cumadan beri soluksuz oynuyorum kutum geldi fakat anahtar parçacığı gelmiyor.
Acaba aynı sıkıntı mı ?

Neyden bahsettiğini biraz daha anlatabilir misin. Hextech anahtar parçacıklarını diyorsan çok ama çok zor düşen bir şey, düşme ihtimalini artırmaları gerek. Bu sorun değil firmanın yaptığı bir şey, yapmadığı demeliyiz herhalde.

O bana da olmuştu 1 ay boyunca devam etti S almama rağmen kutu gelmiyor anahtar parçacığı da gelmiyor. "Önceden aldığın davranış kısıtlaması nedeniyle hextech anahtar kazanmaya uygun değilsin" yazıyordu sanırım. Çözümü honor alman, oyunda herkesten honor iste sen de düzgün oyna ki honor atsınlar o şekil kurdele de alırsın o ceza da kalkar.

O bana da olmuştu 1 ay boyunca devam etti S almama rağmen kutu gelmiyor anahtar parçacığı da gelmiyor. "Önceden aldığın davranış kısıtlaması nedeniyle hextech anahtar kazanmaya uygun değilsin" yazıyordu sanırım. Çözümü honor alman, oyunda herkesten honor iste sen de düzgün oyna ki honor atsınlar o şekil kurdele de alırsın o ceza da kalkar.
Mesajın için sağol ben de honor alıyorum ama nedense açılmıyor. Ne kadar honor almam lazım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı