Garanti Bankası harcadıkça biriktir nedir?

mamili

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar HB'den Samsung A34 alacağım.10.000 TL'ye işlemi garanti kartım ile yapacağım bu harcadıkça biriktiri gördüm tam olarak nedir bu işlem? İnternette bakmama rağmen hiçbir şey anlamadım yapacağım işlemde bana bir artısı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani yapacağım işlem de herhangi bir geri ödeme olmayacak mı?
Hayır olmayacak, bunu normalde bankandan ayarlıyorsun ama %1 ayarladın diyelim. 10.000TL'lik ürün aldığında 10TL ekstrenden kesilecek ve sonraki ay kartına gelecek. Kendi paranı sana zorla biriktirtiyorlar işte yaparsan.

garanti bonus kampanyasından 200 tl hepsibonus ve 250 tl elektronik alışveriş bonusu ve 50 tl ayrı kampanya bonusu ile Hepsiburada elektronik alışverişlerinde 3 ayrı kampanyadan toplam 500 tl bonus kazanabilirsiniz. satın alım öncesi bonusflaştan 3 kampanyaya da katılmayı unutmayın

Hayır olmayacak, bunu normalde bankandan ayarlıyorsun ama %1 ayarladın diyelim. 10.000TL'lik ürün aldığında 10TL ekstrenden kesilecek ve sonraki ay kartına gelecek. Kendi paranı sana zorla biriktirtiyorlar işte yaparsan.

O zaman hiçbir anlamı yok. Geçenler de bir alışveriş yaptım 1.500 TL civarı %10 ile 115 TL'sini birikim yapabilirdiniz diye de o yüzden merak ettim.

Garanti bonus kampanyasından 200 TL hepsibonus ve 250 TL elektronik alışveriş bonusu ve 50 TL ayrı kampanya bonusu ile Hepsiburada elektronik alışverişlerinde 3 ayrı kampanyadan toplam 500 TL bonus kazanabilirsiniz. Satın alım öncesi BonusFlaş'tan 3 kampanyaya da katılmayı unutmayın.

BonusFlaş'ta 5 kampanyaya katıldım toplam 375 bonus geldi. Ama hepsibonus olmadı.

Son düzenleme:
O zaman hiçbir anlamı yok. Geçenler de bir alışveriş yaptım 1.500 TL civarı %10 ile 115 TL'sini birikim yapabilirdiniz diye de o yüzden merak ettim.

BonusFlaş'ta 5 kampanyaya katıldım toplam 375 bonus geldi. Ama hepsibonus olmadı.
Hepsiburada kampanyasına katılmış mıydınız? 200 tl hepsibonus veriyordu. Ben Laptop aldım 7999 tl ye 3 gün önce ve bahsettiğim 200tl (hepsiburadada geçerli bonus)+250 tl +50 tl 500 tl bonus verdi.

Hepsiburada kampanyasına katılmış mıydınız? 200 TL hepsibonus veriyordu. Ben laptop aldım 7999 TL'ye 3 gün önce ve bahsettiğim 200TL (Hepsiburada'da geçerli bonus)+250 TL +50 TL 500 TL bonus verdi.

Toplam 5 kampanyaya katıldım 4'ü oldu bir tek Hepsiburada 200 olmadı. Aldığım telefon da 500 TL Hepsiburada indirimi oldu belki o yüzden BonusFlaş kampanyası olmamamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı