Garanti BBVA maaş müşterisiyken kredi kartı vermeyip DenizBank verdi

Psikolojik_Deli

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Teknik Servis Sorumlusu
Garanti BBVA'da 3 yıldır maaş müşterisi olduğum hâlde ne kredi kartı alabildim ne de kredi ama buna rağmen hiç çalışmadığım hâlde DenizBank'tan 11.000 TL kredi kartı aldım. Yani Garanti Bankası'nın mantığını anlamış değilim.

Bunun sebebi nedir acaba? Benim de internetten başvurum reddedilmişti ama şubeye gittiğim gibi aldım kredi kartını.
İnternetten yaptığınız başvuruları genellikle sistem otomatik olarak değerlendiriyor. Belirli durumlarda genel müdürlüğe iletebiliyor. Sistemin olumsuz olarak değerlendirdiği başvuruyu genel müdürlük onaylayabilecekken başvurunuz oraya her zaman iletilmediği için reddedilmiş olarak kalabiliyor. Şubeden yapılan başvuruları doğrudan oraya iletebiliyorlar. Ayrıca bilgileriniz güncel değilse reddedilmenizin sebebi bu da olabiliyor. Örneğin gelir belgeniz eksikse veya meslek bilginiz güncel değilse şubede güncelleyip o şekilde de başvurabiliyorlar. :)

İnternetten yaptığınız başvuruları genellikle sistem otomatik olarak değerlendiriyor. Belirli durumlarda genel müdürlüğe iletebiliyor. Sistemin olumsuz olarak değerlendirdiği başvuruyu genel müdürlük onaylayabilecekken başvurunuz oraya her zaman iletilmediği için reddedilmiş olarak kalabiliyor. Şubeden yapılan başvuruları doğrudan oraya iletebiliyorlar. Ayrıca bilgileriniz güncel değilse reddedilmenizin sebebi bu da olabiliyor. Örneğin gelir belgeniz eksikse veya meslek bilginiz güncel değilse şubede güncelleyip o şekilde de başvurabiliyorlar. :)
Teşekkürler. Beni arayıp birkaç soru sorup reddettiler, değişik bir durum.

Geri
Yukarı