Garantisi olmayan laptop serviste temizlenir mi?

HyperVAC

Hectopat
Daha fazla  
Ben 2.5 yıl önce Lenovo'dan bir laptop almıştım ve hiç temizlemedim. Bilgisayar yavaş çalışmaya başladı teknik servise götürsem temizler mi veya kaç lira talep ederler?

Ne kadar talep edecekleri belli olmaz da ama temizlerler diye düşünüyorum. Ama bunu siz evinizde de yapabilirsiniz. Youtube'de binlerce rehber videoları mevcut. Yavaş çalışması SSD olmadığından olabilir SSD takviyesi de yapabilirsiniz, aynı şekilde hazır açmışken termal macun yenilemeyi de unutmayınız.

Ücretli temizlerler tabi, servisi arayın fiyat alın ama piyasa üzerinde bir rakam çıkacaktır.

Ücret karşılığında temizlerler. Ancak bu zor iş değil Youtube'dan videolarını izleyerek yapabilirsiniz.

20 dk da kendiniz halledebilirsin laptop modelini YouTube yazın temizleme videoları çıkar paranıza yazık kendinize güvenininiz olsun zor bir iş değil. Piyasada 100 TL ye temizleniyor serviste muhtemelen bundan yüksek olacaktır. Bir termal macun termal ped diş fırçası kolonya ve mendil bunlarla yapabilirsiniz.

SSD var
Youtubedan izleyerek denedim fakat fan sökme falan çok karışık olduğu için geri taktım herşeyi

Kendinize güvenmiyorsanız kurcalamayın. Laptop modeli ne? Yeni nesiller eskileri kadar karmaşık değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam yaş kaç buarada? zor birşey değil bu videoyu tekrar tekrar izleyerek yapabilirsiniz ha paraya bakmam dersen götür 100 tl ye temizlet. Risk alma ama gerçekten zor değil.
bursada iseniz getirin ben yapıyım 2 arkadaşın laptop temizliğini yaptım güzel iş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…