Garantisiz PS5 alınır mı?

Ben şahsen bu işlerle uğraşan profesyonel birisi olursam ve PS5 tamiri konusunda profesyonel bilgim varsa alırım yoksa hiç bulaşmam. Karar yine sizin.

Konsol ile aranız iyiyse değer. Ev kullanıcılarında çok sorun çıkacağını sanmıyorum.

Dostum eğer cihaza bir zarar vermeyeceğine eminsen öfke anında bence bir sıkıntı olmaz. 🙂

Bu zamanda teknolojik cihazlara zarar vereceğini sanmıyorum.

Yok diğer arkadaşa 9.5K'ya Romanya'dan almak yerine Türkiye'den alın demesi üzerine sordum.

Bana sorarsanız PS5 alınır Romanya'dan. Bildiğim kadarıyla duyulmuş herhangi bir kronik sorunu yok. Bazı kişiler 1. parti üretimde sorun olduğunu söylüyor ama zaten 1. parti çıkalı çok oldu.
Hepinize mesajları için teşekkür ederim daha farklı ve ekonomik bir hamle yaparak dün arkadaşım aracılığı ile Romanya'dan Xbox Series S aldık. Fiyat bayağı uyguna geldi sıfır kapalı kutu 3820 TL'ye aldık.Fiyat gerçekten güzeldi ve böyle bir karar verdim.Kısmetse önümüzdeki hafta getirecek.

Hepinize mesajları için teşekkür ederim daha farklı ve ekonomik bir hamle yaparak dün arkadaşım aracılığı ile Romanya'dan Xbox Series S aldık. Fiyat bayağı uyguna geldi sıfır kapalı kutu 3820 TL'ye aldık. Fiyat gerçekten güzeldi ve böyle bir karar verdim. Kısmetse önümüzdeki hafta getirecek.

Süper bir tercih güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı