Garantiye verilen sistemin anakartı yandığı söylendi

TheSwimzyE

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 hafta önce kasamı garantiye gönderdim ekrana görüntü vermiyor sebebi ile. Sorunu burada çözemeyiz dediler ve İstanbul'a gönderdiler bilgisayar parçalarını. 1 gün önce mesaj geldi bilgisayarınız hazır teslim alabilirsiniz diye. Yolda telefonum çaldı ve kasamın anakartının yandığı söylediler ve İstanbul'dan anakart geleceğini söylediler. Gerçekten bir yetkili servis anakartı nasıl yakabilir? Hiçbir şey anlamadım. Bu konu hakkında 1-2 fikriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 3 hafta önce kasamı garantiye gönderdim ekrana görüntü vermiyor sebebi ile. Sorunu burada çözemeyiz dediler ve İstanbul'a gönderdiler bilgisayar parçalarını. 1 gün önce mesaj geldi bilgisayarınız hazır teslim alabilirsiniz diye. Yolda telefonum çaldı ve kasamın anakartının yandığı söylediler ve İstanbul'dan anakart geleceğini söylediler. Gerçekten bir yetkili servis anakartı nasıl yakabilir? Hiçbir şey anlamadım. Bu konu hakkında 1-2 fikriniz var mıdır?
Eğer onlar yakıp para talep ederseler dava acabilirsiniz.

Herhangi bir para talep etmediler şey düşündüm bana yandığını söylemeseler tekrar yetkili servise gidecektim benim suçum olduğumu falan üstüme kalır diye düşündüm ama aradılar yani şükür bunadaa.

Anakart yakmak gibi bir tabiri yetkili servisin kullanması ülkedeki teknisyenlerin ve yeterliliğin ne derece vahim olduğunu açıklıyor.

Bilgisayar tamirinde tek geçerim tık!

Bu işi avrupa standartlarında yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı