Oyun Garbage (Evsiz Hayatta Kalma Simülatörü) 8,70 TL

AhmetKonyaspor

Decipat
Daha fazla  
Üst edit: Maalesef ki Allyouplay sitesi oyunun Türkiye'ye dağıtımını kapattı ilk alanlar yararlanabildi. E-tail sitesinden alabilirsiniz ama sepeti 33 liraya çıkartmanız şart.

Oyun Efsane, fiyat efsane. Voidu, humblebundle gibi diğer key sitelerinde pahalı olan bu oyun, AllyouPlay sitesinde çok ucuza satılıyor. Site güvenilir, anında keyi verdiler ve ilk alışverişe özel %10 indirim kodu sağlıyorlar. Bu kod ile 7,70 TL'ye alınabiliyor.

Oynanış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Aklıma direkt hobo geldi.

Siteyi tavsiye etmiyorum satın aldığım keyleri iptal etmişlerdi ve oyunlarım gitmişti. Destek ise çok geç cevap verdi ve yardımcı olmadı. Kullanmayın kullandirtmayın.

Böyle bir sepet yaptım ama üstteki hatayı veriyor. Hangi oyun ülkede aktif edilemiyor buna nasıl bakacağım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-17-14-46-57-61_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 64
Böyle bir sepet yaptım ama üstteki hatayı veriyor. Hangi oyun ülkede aktif edilemiyor buna nasıl bakacağım?
Türkiye'de aktif oluyor. Sepetinizdeki ilk oyunu şuan bende satın aldım.

O hata adresinizi seçmediğinizi söylüyor.

Fiyatlar dolar gözüküyor onu nasıl TL yapacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…