Garena Free Fire nasıl bu kadar tuttu?

244012

Hectopat
Makaleler
7
Milletin zevklerini yargılama amacıyla sormuyorum ama merak ediyorum. Bu oyun hangi konuda iyi? Aynı türdeki diğer oyunlar her anlamda daha iyi duruyor. Yine de bu oyun bayağı oynanıyor ve bayağı kişiyle ve firmayla anlaşıyor. Nasıl yapabiliyorlar? Bunu cevaplayabilecek olan var mı?

Milletin zevklerini yargılama amacıyla sormuyorum ama merak ediyorum. Bu oyun hangi konuda iyi? Aynı türdeki diğer oyunlar her anlamda daha iyi duruyor. Yine de bu oyun bayağı oynanıyor ve bayağı kişiyle ve firmayla anlaşıyor. Nasıl yapabiliyorlar? Bunu cevaplayabilecek olan var mı?

Asya pazarında oldukları için. PUBG gibi oyunlardan daha az sistem istiyor ve Asya nüfusu da fazla olduğu için oyuncu sayısı katlanıyor.

Açıkcası ben Free Fire oyununu seviyorum ama PUBG Mobile biraz bozdu gibi. Eğer bozmasaydı kesinlikle benim gibi herkes PUBG'de kalırdı ama son zamanlarda La Case De Papel ve Cristiano Ronaldo'nun sponsor olması ile birlikte çok gelişti. Free Fire'de tek sevmediğim özellik kontroller. Onun dışında tadından yenmez bir Battle Royale oyunu. Daha az sistem istiyor ve Asya'da bayağı oynanıyor.

Bedavaya verdiği şeyler ve düşük sistemlerde de çalışabildiği için olabilir.
Bence de. Zula gibi. Zula bedava vermiyor ama düşük sistemlerde oynanması çok oynanmasına sebep oldu. Onun dışında Zula da da oynanış kötü bence. Çok berbat fizikleri var bence.

Açıkcası ben Free fire oyununu seviyorum ama PUBG Mobile biraz bozdu gibi. Eğer bozmasaydı kesinlikle benim gibi herkes PUBG'de kalırdı ama son zamanlarda la case de papel ve cristiano Ronaldo'nun sponsor olması ile birlikte çok gelişti. Free Fire'de tek sevmediğim özellik kontroller. Onun dışında tadından yenmez bir Battle Royale oyunu. Daha az sistem istiyor ve Asya'da bayağı oynanıyor.

Evet kontrol ve vuruş hissi olsa daha iyi olur.

Mesela çocuğun olduğunu düşün, çocuğun senin telefonunu alıyor ve FreeFire indiriyor. Oyun o çocuğu tatmin ediyor. Bu kadar. Zaten 6-15 yaş arası oyunu şişirmiştir. Aklı yerinde birinin bu oyunu çok seveceğini sanmam. Ha zamanında şartlar el vermiyordu onu oynadık yalan yok, benim gibi bir çok kişi oynamıştır ama çok kaliteli değil.

Geri
Yukarı