Garip bir rüya görmek

Bende bugün rüyamda bir mezarlık buldum, hazineler ve değerli eşyalar vardı, elf ve cüce karışımı yaratıklar tarafından korunuyordu. Hazineyi çalabilmek için güvenlik görevlisini kurban ettim, gerisi yok.😶

Evet, bugün 6-7 yıldır yılda 1-2 kere gördüğüm rüya hakkında konuşmak istiyorum. Bu rüyayı neredeyse her yıl görüyorum, kabus da olabilir. Bu kabus yüzünden babamın yatağına yatmışım. Öncelikle normal bir rüya gibi başlıyor, sonra rüya bitince asıl kabus başlıyor. İlk olarak bir zafer sesi duyuyorum, sanki bir oyunu bitirmişim gibi ama ardından çok rahatsız edici bir ses geliyor. Sanki sıcak bir şeyin üstünde tırmanıyormuşum gibi. Ardından bir bebek fotoğrafı görüyorum, gülümseyen bir bebek. Tekrardan kendimi tırmanıyor görüyorum ama şehir dağınık. Sonra sahne değişiyor, başka bir yerdeyim. Birileri beni tebrik ediyor ama garip garip sesler geliyor. Yine sonra başka bir yere geliyorum, o sesler geliyor ama siyah pikselleşmiş bir yerdeyim. Beyaz biri geliyor, kim olduğunu göremiyorum, orada bir şey görüyorum. Sonra bir şeyler yazıyor. Anlamsızdı, sonra oradaki siyah yer geri geliyor. Sonralarını hatırlamıyorum, büyük ihtimal burada bitmişti. Bu rüya ne anlamına geliyor? Lütfen görüşlerinizi belirtin.

Değerli dostum, rüyalarımız bizimle alakası olmayan şeyler değildir muhtemelen senin rüyanda tebrik edilmen hayatın boyunca bazı kişiler tarafından takdir edilme isteğindir bunlar annen veya baban olabilir. Ama o kısım senin duygularina ve bilinçaltina kalmiş kendi ustune gidiceksin ve onu yeniceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı