Çözüldü Garry's Mod arkadaşla korku haritası oynama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

taydiyed

Picopat
Arkadaşımda da bende de Steam'de Garry's Mod var. Korku haritası oynayacağız ancak oynayamıyoruz çünkü bilmiyoruz. Nasıl oynayacağız, birisi yardım edebilir mi?

Çözüm
  • Steam Atölyesi'nden oynayacağınız haritaya ikiniz de abone olun. Ek eklentiler gerekiyorsa onlara da abone olun. Oynayan herkesin abone olması lazım.
  • Sonra oyuna girin, kuracak olan kişi harita seçme kısmında abone olup indirdiğiniz haritayı seçsin. Sağ üstte kişi sayısını seçsin ve oyunu başlatsın.
  • Harita yüklendikten sonra, diğer kişiler Steam Sohbet üzerinden sunucuyu kuran kişinin adına sağ tıklayıp "Oyuna Katıl" desin.
Korku/macera gibi senaryolu haritaları sıkıntısız oynamak istiyorsanız, eklenti olarak sadece harita ve haritanın çalışabilmesi için gerekli olan eklentileri aktif tutun. Diğer eklentileri oyunda "Eklentiler" menüsünden devre dışı bırakmanızı öneririm.

Şu haritayı da oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.
  • Steam Atölyesi'nden oynayacağınız haritaya ikiniz de abone olun. Ek eklentiler gerekiyorsa onlara da abone olun. Oynayan herkesin abone olması lazım.
  • Sonra oyuna girin, kuracak olan kişi harita seçme kısmında abone olup indirdiğiniz haritayı seçsin. Sağ üstte kişi sayısını seçsin ve oyunu başlatsın.
  • Harita yüklendikten sonra, diğer kişiler Steam Sohbet üzerinden sunucuyu kuran kişinin adına sağ tıklayıp "Oyuna Katıl" desin.
Korku/macera gibi senaryolu haritaları sıkıntısız oynamak istiyorsanız, eklenti olarak sadece harita ve haritanın çalışabilmesi için gerekli olan eklentileri aktif tutun. Diğer eklentileri oyunda "Eklentiler" menüsünden devre dışı bırakmanızı öneririm.

Şu haritayı da oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
Hell's Resort'u oynamazsan bana GMOD Korku mapı oynadım deme sakın. Fırıldaklarla oynama zevk almazsın. Tırsarak fakat devam ederek oynayan arkadaşını al derim.
Hocam birinden kaçabildiğimiz bir map var mı? Heyecan olmayınca sarmıyor. Örnek olarak Outlast'taki Chris Walker gibi.

Geri
Yukarı