Çözüldü Garry's Mod Dark RP eşyalar "error" olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Rosevolia

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Güzel Sanatlar Öğrencisi
Oyunda bazı yerler pembe-siyah gözüküyor ve karakterler, eşyalar ERROR şeklinde gözüküyor. CS:GO bende yüklü ama bir türlü anlayamadım sorunu.

20210406171750_1.jpg

Çözüm
Maalesef olmadı. Var mıdır başka bir çözüm?
Doğru kurduğunuza emin misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de sunucuların özel addon paketleri olabiliyor. Sunucu yetkililerine sorun, genelde workshop üzerinde kurmanız gereken bir listeleri oluyor.

Buradan Counter Strike: Source altındaki "Game Content" dosyasını indirin. İndirdiğiniz arşivin içindeki klasörü, Garry's Mod'un addon klasörüne atmanız gerekiyor.

Buradan Counter Strike: Source altındaki "Game Content" dosyasını indirin. İndirdiğiniz arşivin içindeki klasörü, Garry's Mod'un addon klasörüne atmanız gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir de sunucuların özel addon paketleri olabiliyor. Sunucu yetkililerine sorun, genelde workshop üzerinde kurmanız gereken bir listeleri oluyor.

Çözüm

Evet tamamen aynısını yaptım. Yetkililere soracağım.

Çözüldü hepinize teşekkür ederim. Ek dosyalar indirilirken gmod dosyası bozulmuş !worldshop yazarak tekrardan düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı