Garry's Mod fiyatı kaç TL olur?

Oyunun Amerika'daki normal fiyatı 10 dolar. Mena da nasıl oluyor bilmiyorum örnek olarak 60 dolarlık oyun 30 dolar olacak ancak 10 dolarlık oyuna olur mu bilmem eğer olursa Valve oyunu olacağı için kesinlikle olacaktır bu da 5 dolar eder sadece yaz indiriminde %50 oluyor GMOD bu da 2.5 dolar eder diğer düştüklerinde %33 ediyor bu da 3.35 dolar eder TL karşılığıda kura göre değişir. Yorum yapmadan önce bunun gerçekten nasıl olduğunu bilmediğimi söyledim sadece varsayımsal bir işlemdir.

Son düzenleme:
Oyunun Amerika'daki normal fiyatı 10 dolar mena da nasıl oluyor bilmiyorum örnek olarak 60 dolarlık oyun 30 dolar olacak ancak 10 dolarlık oyuna olur mu bilmem eğer olursa Valve oyunu olacağı için kesinlikle olacaktır bu da 5 dolar eder sadece yaz indiriminde %50 oluyor GMOD bu da 2.5 dolar eder diğer düştüklerinde %33 ediyor bu da 3.35 dolar eder TL karşılığıda kura göre değişir. Yorum yapmadan önce bunun gerçekten nasıl olduğunu bilmediğimi söyledim sadece varsayımsal bir işlemdir.
Oyunun yapımcısı FacePunch da biraz baskı oluşturuyor sanırım. Düz 5 dolar değil de normal fiyattan da çıkarabilirler. Diğer Valve'ın kendi yaptığı oyunlar uzun süre zam yemediği halde GMod zamanında yediğinden dolayı diyorum bunu.

Oyunun yapımcısı facepunch da biraz baskı oluşturuyor sanırım. Düz 5 dolar değil de normal fiyattan da çıkarabilirler. Diğer Valve'ın kendi yaptığı oyunlar uzun süre zam yemediği halde GMOD zamanında yediğinden dolayı diyorum bunu.

Geçerli bir ihtimal ancak şöyle bir örnek vereyim Half-Life 2 de 10 dolar ve şu an 105 TL GMOD da 10 dolar ancak 78 TL burada yani Facepunch'ın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Yayıncı Valve olduğu için bu konuda tutumlu davranıyorlar. Rust mesela o kadar zam yedi. Ama GMOD pek etkilenmedi. Ki Rust 40 dolar 1120 TL küsur mü ne ediyor. Gerçekten insaflı davranıyorlar.

Geçerli bir ihtimal ancak şöyle bir örnek vereyim Half-Life 2 de 10 dolar ve şu an 105 TL GMOD da 10 dolar ancak 78 TL burada yani Facepunch'ın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Yayıncı Valve olduğu için bu konuda tutumlu davranıyorlar. Rust mesela o kadar zam yedi. Ama GMOD pek etkilenmedi. Ki Rust 40 dolar 1120 TL küsur mü ne ediyor. Gerçekten insaflı davranıyorlar.
GMod zamlandığı zaman diğer Valve oyunları aynı fiyatta kaldı uzun bir süre. Geçen sene Steam doları 10'a geçirince zamlandı onlar anca. Aşırı zamlamıyorlar ancak Rust'ı zamlarken GMod da nasibini alıyor. İlk başta 30 lira civarına sonra da 78 liraya zamladılar. O sırada L4D2 falan 18.50 olarak kalmıştı fiyatı.

Geri
Yukarı