Garry's Mod Murder Serverı Kurma

eray erden

Hectopat
Merhabalar başlığı anlamayanlar için burada kısa bir özet geçeceğim. Ben ve arkadaşlarım sunucu (sadece arkadaşlarıma açık) açmak istiyoruz fakat bayağı bir araştırdım fakat hiç bir yanıt elde edemedim. İstiyorum ki başkası sunucuya giremesin, yani friends only bir oda açmak istiyorum aslında. Bunu nasıl yapabilirim, bilen varsa lütfen cevapları bekliyorum. Nasıl yapacağımı kademeli olarak anlatırsanız sevinirim.

Öncelikle atölyeden official murder modunu yükleyin. Yükleyince sağ alttan murder moduna girin. Normal harita açar gibi murder mapı seçin ve kişi sayısını istediğiniz gibi yapın (tavsiyem 64 zaten sadece arkadaşların katılabiliyor.) bu şekilde açabilirsin.

em 64 zaten sadece arkadaşlar
Öncelikle atölyeden official murder modunu yükleyin. Yükleyince sağ alttan murder moduna girin. Normal harita açar gibi murder mapı seçin ve kişi sayısını istediğiniz gibi yapın (tavsiyem 64 zaten sadece arkadaşların katılabiliyor.) bu şekilde açabilirsin.
Fakat gamemode yani bir makina var elimde kılıç ya da silah yok

T

Tam olarak anlamadım makine derken?

Azıcık çözdüm fakat murder modu galiba sağ allta yok. SS gönderiyorum. oradan belki devam edilebilir.

Azcık çözdüm fakat murder modu galiba sağ allta yok SS gönderiyorum oradan belki deam edilebilir

1575306383776.png

Yeni konular

Geri
Yukarı