Çözüldü Garry's Mod Pembe Siyah Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Falcin

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Garry's Mod aldım fakat oyunu girdiğimde her şey pembe siyah gözüküyordu bu sorunu nasıl çözebilirim.

Çözüm
Oyun dosyalarını kontrol etmekle alakası yok.
GarrysMod Content Addon - Downloads
Bu siteden GarryContent'e gelin istediğiniz mapleri indirin. Sorun çözülecektir. Sitede nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi var sanıyorum. En kötü Youtube'tan izleyebilirsiniz.
Oyun dosyalarını kontrol etmekle alakası yok.
GarrysMod Content Addon - Downloads
Bu siteden GarryContent'e gelin istediğiniz mapleri indirin. Sorun çözülecektir. Sitede nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi var sanıyorum. En kötü Youtube'tan izleyebilirsiniz.
Dostum ya bu sorunu oyunun kendi verdiği haritalarda yaşıyorsa? Gm_construct ve flatgrass'dan bahsediyorum. Bunları normalde oyunu indirdiği gibi sorunsuz bir biçimde oynaması gerekiyor. Addon'a gerek yok bunları oynaması için. Bu yüzden dosyaları doğrula dedim. ;)

Dostum ya bu sorunu oyunun kendi verdiği haritalarda yaşıyorsa? Gm_construct ve flatgrass'dan bahsediyorum. Bunları normalde oyunu indirdiği gibi sorunsuz bir biçimde oynaması gerekiyor. Addon'a gerek yok bunları oynaması için. Bu yüzden dosyaları doğrula dedim. ;)
Her türlü dediklerimi indirmesi lazım zaten ;) Rahat rahat her yere giremez yoksa. Oradan oyundakileri de hallederdi en kötü :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı