Garry's Mod Prop Hunt nasıl oynanır?

Counter-Strike: Source oyunu olmadan sunucu kurulamıyor mu oyun içerisinde, Garry's Mod ile ne alakası var?
Hocam benim cevap verdiğim şeyi iyi oku. Error hatasının düzelmesi için CS:S şart.
"Sunucu için şart" dememişim.
Counter-Strike: Source oyunu olmadan sunucu kurulamıyor mu oyun içerisinde, Garry's Mod ile ne alakası var?
Hayır 2 mesajı etiketlemişsiniz.
İndirdim ancak sunucuyu başlattığımda etrafta bir sürü ERROR yazısı çıkıyor. Atölyeden Prop Hunt modunu indirdim.
CS: Source indirdiniz mi?
İndirirseniz düzelir error hatası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim cevap verdiğim şeyi iyi oku. Error hatasının düzelmesi için CS:S şart.
"Sunucu için şart" dememişim.

Hayır 2 mesajı etiketlemişsiniz.
Sizin dediğinizden bu anlaşılıyor. Sunucuda ''Error'' hatası alıyorsa sunucu düzgün çalışmıyor demektir yani amacına ulaşılmıyor.

Sizin dediğinizden bu anlaşılıyor. Sunucuda ''Error'' hatası alıyorsa sunucu düzgün çalışmıyor demektir yani amacına ulaşılmıyor.
İnternetten araştırın. Yanlış bilgilendirme yapmayın.

@377660 hocamın dediğini yaptım ve işe yaradı. Ama sadece benim oyuna sahip olmam yetmedi. Bütün arkadaşlarımla birlikte oyunu aldık ve kurduk. Bir daha denedik ve oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…